Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt, aki hozzám hasonlóan kiegyensúlyozott és pozitív? 😎

Figyelt kérdés
Nyilván ha én látnám meg ezt a kérdést, hogy hol lehet ilyen lányt találni, rögtön beírnám cinikusan válasznak, hogy "párkapcsolatban" 😎, bár a valóság az, hogy még a párban lévő lányok többségére sem jellemző ez a tulajdonság. Mondjuk ez mindkét nemre igaz a korosztályomban, hogy a 80-90%-uk boldogtalan, sokszor azok is, akiknek megvan amúgy mindene. Nem értem, miért nem tudják magukat jól érezni. Én nem vagyok egy ilyen örök vigyorgó ,de így is azt kell mondjam, hogy egyetlen ismerősöm sincs, aki boldogabb lenne, mint én. Pedig az életem teljesen átlagos, dolgozom, eszem, edzem, barátokkal találkozom, utazgatok, ironizálgatok, közben mindig jól elvagyok. Míg mások szinte mindenen dühöngve bosszankodnak, addig én csak kényelmesen hátradőlök és ironikus mosollyal szemlélem a történéseket. Elvégre attól semmi nem fog megoldódni, hogyha rosszul érzem magam. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs mellettem egy lány, akivel közösen tudnánk így jól érezni magunkat. Szerintetek milyen helyre, vagy hova menjek, ahol nagy valószínűséggel ilyen lányokat találok?
2018. szept. 29. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Hit Gyülekezet
2018. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"párkapcsolatban" 😎
2018. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy párkapcsolatod, azonnal megtapasztalnád milyen az ha fel le hullámzanak az érzelmeid szélsőségesen.
2018. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Hit Gyülekezet"


Akárhogy is próbálnék belekötni, ez tényleg igaz, hogy az ott lévő emberek pozitívak és kiegyensúlyozottak.

A gond csak az, hogy oda sosem tudnék beilleszkedni, mivel én realista vagyok. 😎

2018. szept. 29. 09:36
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Az eves tenyleg atlagos.
2018. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam értékelni a válaszokat, de most így a saját kérdésem alatt mindegyikre nyomok egy zöld kezet, hogy lássátok, kivel van dolgotok. A többi válaszoló és nézelődő értékeléseiért azonban nem vállalok felelősséget! 😎
2018. szept. 29. 09:40
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

*A gond csak az, hogy oda sosem tudnék beilleszkedni, mivel én realista vagyok.


A puding próbája az evés:D

2018. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Szinte biztos, hogy nem itt :D
2018. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy amugy?

Ha edzel gondolom edzoterembe jarsz, keress ott valakit. Altalaban ott pozitiv emberek vannak, vagyis en ugy vettem eszre.

2018. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

26 vagyok.


Vannak ismerőseim ,akik szintén rendszeresen edzenek, de egyikük sem boldog, a többségük azért csinálja, mert elégedetlenek a külsejükkel, ezzel szemben én azért edzem, mert éppen ahhoz van kedvem. 😎

2018. szept. 29. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!