Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők van abban bármi kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők van abban bármi kis igazság, hogy azért utáljátok a pasikat mert készülni kell nekik/miattuk?

Figyelt kérdés
Pl ha randira mentek, vagy ha szexin kicsípitek magatokat a csábítás kedvvért akkor az kicsit nyűg?! És persze tudom.. magatok miatt öltöztök és sminkeltek úgy ahogy mert így érzitek magatokat dögösnek.. :D:) De azért ne tagadjuk már, a csábítás nyilván valahol mégiscsak cél...

2018. okt. 3. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem. És én amúgy is magam miatt adok magamra első sorban..:)
2018. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyűg, ha az ember lánya egy óráig cicomázza magát randi előtt akkor az azért van, mert tetszik a férfi akihez készülünk:)
2018. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom a pasikat, de nem is érzem nyűgnek a készülődést, ha megyünk valahová. Legalábbis nem jobban, mint a hétköznapokban. Sőt, ilyenkor legalább úgy érzem, van értelme kicsipni magam.
2018. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

számomra rohadt nagy nyűg volt, ráadásul olyan alakokkal randiztam, akik tized annyi időt sem fordítottak a megjelenésükre, mint én.


aztán tojtam az egész cicomába, és lááám, megismertem a férjem, és azóta is önmagam tudom adni:)

2018. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én senki kedvéért sem változtatok a stílusomon (ami nem dögös és még csak nem is nőies) vagy kezdek el sminkelni. Nem látom értelmét kialakítani magamról egy olyan képet, aki nem én vagyok, úgysem lehet azt hosszútávon fenntartani. Nyilván mindig ápolt vagyok és tiszta, alkalomhoz illően öltözöm, de nem csípem ki magam azért, hogy bárkit is elcsábítsak.
2018. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom a pasikat. Miért általánosítasz? :-)
2018. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

He?

Nem. Az sokkal frusztrálóbb amikor te próbálsz tetszenni a másik félnek, ő meg ennyivel sem tisztel meg.

De ugyanúgy készülődök munkahelyre, előadásra... ennyi errővel utalhatnám akkor ezeket is.

2018. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már párszor átejtve, összetörték már a szívem, de továbbra sem utálom a pasikat :D Unalmas lenne az élet nélkülük..🤷🏼‍♀️Nem nyűg a készülődés.

22n

2018. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
a nyűgös válaszoló vagyok: sosem utáltam azért a pasikat, mert órákig piperészkedtem. magamra viszont sokszor dühös voltam utólag.
2018. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs:) Én sosem csíptem ki magam randi miatt:)
2018. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!