Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mi is lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi is lenne a helyes. Felvegyem vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még februárban szétmentünk a sráccal, de csak 1,5 hónapot voltunk együtt. Békésen váltunk el, nem is volt olyan nagy lezárása a dolognak, ugyanis szétválásunk egyik oka az volt, hogy elutaztam külföldre hosszú időre. Pár hete jöttem haza, és felköszöntöttem a születésnapján, így beszélgetésbe elegyedtünk, amit ő kezdett el, és igyekezett fenntartani. Most azonban úgy leült dolog, nem ír nekem, amivel alapjában nincs is baj. De...nagyon sokat gondolok rá amióta szétmentünk, én azt hiszem megpróbálnám vele akár újra, de ő szakított annak idején, és nem tudom hogy jó ötlet lenne-e utána menni így. Lehet nem sülne el jól, ha kezdeményeznék nála. Azt tudom, hogy neki sem volt azóta senkije, és hogy valamilyen szinten valószínűleg érdeklem, de nem tudom hogy mennyire. Illetve azt sem tudom hogy nekem kellene-e kezdeményeznem az újra megpróbálás dolgát. Mi a véleményetek?

2018. okt. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, ha nem lesz semmi, akkor legalább kiderül és másfele nézelődöl majd.
2018. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mi veszteni valód van?
2018. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen esetben igen, megér egy próbát. Nem volt megcsalás, sem megoldhatatlan vita. Az pedig teljesen érthető, ha egy elején lévő kapcsolatnál az ember nem vállal be hatalmas távolsággal egy távkapcsolatot, ha ez az elején nem volt adott.

Lehet, hogy ő sem akar tolakodni, pont azért, mert ő szakított, és valamilyen szinten bánja, hogy nem tartott ki melletted. Szóval, szerintem írj rá, beszélgessetek, aztán kiderül. Legrosszabb esetben minden kétséget kizáróan lezárjátok a dolgokat.

2018. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!