Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha egy lány egyszer nagy érdeklődő, máskor meg rám sem néz?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel évfolyamtársak vagyunk, és amikor először találkoztunk már akkor nagyon mélyen egymás szemébe néztünk, sokszor kérdezget rólam, dicsér, mosolyog rám, bizalmas dolgokat árul el, és amit én mondokl neki bizalmasan azt nem adja tovább senkinek. Béna vicceimen is nevet. Többször utalt rá, hogy szingli. Viszont máskor meg felém se néz, és ez elég kiszámíthatatlan. Egyébként kicsit visszahúzódóbb lányról van szó.
2018. okt. 8. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel töketlen vagy és nem hívod el randizni, időnként visszavonulót fúj,mert úgy van vele, hogy neked közömbös és nem csinál bolondot magából. Mi lenne, ha férfiként viselkednél és nem kisfiúként. Hívd el egy randira, maximum kosarat kapsz, de hidd el azt is túl fogod élni. Jobb meditálni rajta mi is van tulajdonképpen?
2018. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem oylan egyszerű, mert évfolyamtársak vagyunk, összesen 20-an vagyunk és ha én most bepróbálkozom és elutasít, az utána végtelenül kellemetlen lesz 2 évig egymást kerülgetni.
2018. okt. 8. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
2 Pedig elég bátorítást kaptál, hogy lépj. El fogod szalasztani..és más le fogja csapni a kezedről.
2018. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor mire vársz? Minek kéne történnie?
2018. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd el fogom hívni randira, de mindenképpen biztosra akarok menni. Szerintetek akkor egyértelműen bejövök neki?
2018. okt. 8. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Én még mindig azt mondom, azért viselkedik így, mert nem tudja hogy mi is van. Gondolom érzi, h tetszik neked, de nem lépsz ezért meggyőzi magàt, h csak félre érti a dolgokat.
2018. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont így viselkedem most egy férfivel nőként. Mert nem egyértelmű, és ettől, hogy néha visszavonulót fúj- legalábbis így érzem - még a flörtölését, bókjait sem merem komolyan venni. Nagyon tetszik nekem, de folyton azon agyalok, hogy biztos csak szédít, mert rendes randira nem hív el, csak többnyire udvarol nekem, néha meg ellentétesen nem kezdeményez nálam beszélgetést.

Nekem úgy lett kapcsolatom, ha a férfi randira hívott, mert én akkor tudom legalább nagy valószínűséggel elhinni, hogy érdeklem őt igaziból, nem csak egy estés nőt lát bennem.

Nagyon vigyázok ugyanis, hogy nehogy valaki csak szexre használjon, valahogy ettől eléggé félek.

2018. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ő sohasem fog elhíni sehová,mert visszahúzódó. rájöttél te is erre magadtól is. gyanús,hogy tetszel neki,de gyáva lépni.
2018. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!