Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a férfiak miért szeretnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak miért szeretnének hosszabb komoly kapcsolatot, akik nem érdeklődnek a nő hobbija, gondolatai, szokásai iránt?

Figyelt kérdés

Azok a férfiak, akiknek ezek a témák egy nőnél nem smakkolnak, miért eröltetik a komoly kapcsolatot akkor is, ha a nő megunja ezt az érdektelenséget a részükről? Nem értem az eröltetés és a "majd más leszek" stílust ilyen férfiak részéről.

Nekem egy kapcsolat nem csak a szexből, összeköltözésből áll, ha vannak olyanok akiknek igen, azok ne írjanak, köszönöm szépen :)



2018. okt. 10. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert csak a külsőségek érdeklik a legtöbb embert...meg amit írtál a szex és a többi. Legyen kémia szokták mondani férfiak és nők...

Nem azt nézik hogy milyen ember a másik, hanem hogy külsőleg miként tűnik ki a tömegből, szép nő/kigyúrt férfi.

Pont hogy akkor fog jól és hosszútávon működni a kapcsolat két ember között, ha nem csak vonzalom van, hanem egyetértés nagyon sokmindenben, hasonlóan gondolkoznak az élet dolgairól, hasonlóak a szokásaik, az ízlésük, és a többi. Ehez nyilván az kell amiről te is írsz. Érdeklődés a másik gondolatai felől, múltja felől, szokásai felől, gyerekkora felől. Szerintem hasonlóan gondolom mint te.


Például amitől én a falra mászom mikor férfi ismerőseim mutogatnak képeket nőkről akikkel éppen interneten keresztül ismerkednek, aztán kérdezik szép ugye? Felnőtt 30-40 éves férfiakról beszélek, akik még nem jöttek rá hogy a szépség önmagában semmit sem ér! Persze szép de mögötte valószínűleg nem lesz semmi... Mert hiába randiznak minden héten mással, hiába bújnak velük ágyba minden 2-3 randin. Mindig új kell, és a régiben mindig van valami amiért nem megfelelő. Sőtt tovább megyek, olyan szintű mocskolódások mennek néha mint egy szappanoperában :D

Mondjuk azt sem értem miért kell pár napos ismerkedés után akár már az első vagy második randin a nőnek odaadnia magát, ilyenkor ne csodálkozzon ha többségében úgy érzi kihasználták.


Aztán tőlem kérdezik mért nem csajozol?

Talán mert nem nagyon találkozom olyan nővel aki felkelti az érdeklődésem minden téren.

F35

2018. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy valós, őszinte válasz mondjuk attól az embertől aki a férjem, de elválni nem akar, én nem érdeklem, nem értem az egészet.
2018. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!