Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik csak a pénzfelhalmozással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak a pénzfelhalmozással vannak elfoglalva és még párkapcsolatra sincs idejük, azoknak nem hiányzik a szeretet az életükből?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 20-as éveinke közepén járó srácot, neki több bevételi forrása is van, tulajdonképpen szinte csak a pénzkereséssel van elfoglalva. Amikor rákérdeztem, hogy nem hiányzik e egy komoly kapcsolat az életéből, csak félvállról annyit mondott, hogy ő jól elvan így, illetve az elkövetkező 5-10 évben még úgysem akar gyereket.
2018. szept. 16. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Tipikus karrierista Pista. Ez az a mentalitás, amit nem szabad hagyni elburjánzani magunkban, mert kiöli belőlünk az "embert". Szerintem az ilyeneknek nem hiányzik, az agyuk át van állva a pénz hajszolására, folyamatosan számolgatnak, kalkulálgatnak, csak azt nézik, hogy lehet megélni - és az ilyenek szokták mondani azt is, hogy a szeretetből sajnos nem lehet megélni, púp az ember hátán. Csak ez később majd csúnyán vissza fog ütni...
2018. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

De, csak nem egyből. De láttam egy csomó ilyet.


Először jó, menő érzés gazdagnak, tehetősnek lenni, mindent megvenni, amiről más csak álmodozik. Nem aggódni azon, hogy elköltesz valamire egy millió forintot, mert épp ahhoz van kedved. Végigdugsz egy rakás nőt, a jobb kategóriában. Azt hiszed tiéd a világ.


Aztán mikor már hiába van pénze minden programra, de egy barátja sincs, aki vele menjen, és hiába van pénze mindenféle kütyüre, de senki nincs akivel együtt tudná élvezni, vagy hiába van pénze, de mindenki csak tűri, hogy baxák, aztán rá se néznek, na akkor - ha vki nem pszichopata - rendszerint be szoktak kattani, hogy senkit sem érdekelnek igazán, csak a pénzük. És hogy ez kinél hány évesen jön el, az se egyforma.

2018. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tökéletesen leirtad a kertszomszédom.

Pénz, pénz, pénz. Edzés, edzés, edzés.

Ez a kettő végett, folyamatosan ragadnak rá a nők. Viszont, fél évnél tovább egyik sem birta vele. Most 41 éves, még most sok 20-25 éves nő meg akarja szerezni. Azért úgy néz ki, öreg korára a pénz lesz az egyetlen társa.

2018. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hiányzik, de a munkával legalább el tudom róla terelni a figyelmem.
2018. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az mindenestre érdekes, hogy ő gyereket ettől függetlenül akar.
2018. szept. 16. 08:34
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 Pont ez az, hogy ő erről ilyen gépiesen gondolkodik: akar gyereket, de ahhoz előbb meg kell teremteni az anyagi biztonságot. Az, hogy szeretet, mint egy kapcsolat, család összetartó ereje...ááá, az hülyeség, meg különben is, azt nem lehet forintosítani :D
2018. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"akar gyereket, de ahhoz előbb meg kell teremteni az anyagi biztonságot. "


De hát ő már most is olyan anyagi biztonságban él, hogy abból több gyereket is lazán el tudna tartani.

2018. szept. 16. 08:54
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Akkor viszont a felelősséggel van baja, ill. annak a hiányával. Gondolom, most szabadon szárnyalónak érzi magát, önmegvalósít ezerrel, és úgy van vele, hogy a család csak lebéklyózná, gúzsba kötné. Szerintem ez lehet a háttérben, az anyagi dolgok hajszolásával csak takarózik...
2018. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha tényleg így van, akkor miért akar egyáltalán gyereket?Csak én érzem ebben az ellentmondást.
2018. szept. 16. 09:03
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Én is így tettem,ès milyen jól tettem,26 èves koromig se buli,se csajozàs se semmi.

Csak edzès,tanulàs,pènzkeresès.

Hidd el bepótoltam èn is,most olyan pàrom van akièrt itt sokan ölnènek meg szàzezreket fizetnènek ha ilyen kedves,gyönyörű nő egyàltalàn ràjuk mosolyogna.

Èppen mi vagyunk felelőssègteljesek.

Sokaknek pukijuk sincs hogy egy kölköt felnevelni 30 millió is lehet,meg alapok nèlkül szülnek be a panelba aztàn mennek a tecskóba ócsó sz_r kajàkat venni,otthon meg veszekednek a pènzen meg nèha napjàn dugnak màr amikor nem vitatkoznak.

Sokat èrtek a csalàddal szeretettel ha ehetitek a sok moslèk kajàt meg nèzhitek az akciókat ami le van èrtèkelve silàny minősèget.

Szeretetből majd finanszározzàtok a külföldi egyetemet,nyelvóràkat a bio egèszsèges kajàkat,meg az èlmènyeket.

Aztàn majd mehettek az àllambàcsihoz hogy jaj segítsen már mert nem tudjàtok a pulyàt eltartani.

2018. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!