Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kifejezetten hangsúlyozza a közelemben, hogy más fiúk próbálkoznak nála, azt miért teszi?

Figyelt kérdés
Csak így ülünk egy társaságban, és így mellékesen megjegyzi, hogy XY is bepróbálkozott nála. Többször is mondott már ilyet amikor én is ott voltam.
2018. okt. 14. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan kell neked, aki már a startnál is taktikázik? Ez a más is próbálkozik dolgot azért csinálja, hogy lásd milyen jó party. Nevetséges, hogy a saját értékét csak úgy tudja hangsúlyozni, hogy mások mennyire keresik a társaságát.
2018. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert tetccesz neki :-) Szeretné ha rástartolnál....ez egyértelmű!
2018. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Te, miért nem veszel észre mint nőt? Kb ennyit jelent.
2018. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önreklám.
2018. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pumukli alfahím ***** válasza:
6%
Ribizli attítűd.
2018. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet féltékennyé akar tenni.
2018. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Mosolyogj rá, aztán mondd azt neki "cicmicc ezzel csak az a gond, hogy én meg nem szoktam sorban állni."
2018. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Pitizz nekem, nem látod, milyen népszerű vagyok?"
2018. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!