Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha a nektek tetsző férfi családja sokkal gazdagabb a tiéteknél (és ha igen, akkor miért)? 😎

Figyelt kérdés
Ha mondjuk Svájcban,USA-ban,Hollandiában,Ausztriában vagy Írországban élnék, akkor az én családom teljesen átlagosnak számítana, de itt Magyarországon eddig csak olyan lányokkal volt dolgom, akiknek a családja jóval szerényebb körülmények között él, mint az enyém. Több lánynál is észrevettem, h ez frusztrálja őket, de sosem értettem, h minek kell ebből ekkora ügyet csinálni, én már külön élek a szüleimtől, teljesen átlagos körülmények között a saját keresetemből, nem szorulok rá a család segítségére. Akkor meg nem tökmind1, h milyen hátterem van?!😎
2018. okt. 14. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Engem nem zavar, sőt én szeretem a luxust és inkább attól érezném kellemetlenül magam, ha a párom szegényebb lenne nálam. Mondjuk én sem szegény családból jövök.

22L

2018. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! Engem speciel nem zavart a régebbi páromnál ez a felállás és az ő családját sem hogy én nem születtem gazdagnak! Nem ez a lényeg!
2018. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gazdagok, de jobb módban élünk, mint párom családja. Páromat egyáltalán nem zavarja. (Én vagyok a nő.)
2018. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A családja nem érdekelne. Ha a pasi nem lenne fellengzős, lenne közös témánk, akkot adnék neki rgy esélyt.
2018. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most azt hiszed sokkal menőbb vagy hogy van pénzed? Vagyis inkább anyuciéknak van pénze. 😂
2018. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen nagyon zavart . Volt ilyen barátom.

Az egy dolog, hogy jobban éltek nálam, és teli voltak olyan szokásokkal, amik számomra a luxus kategóriát surolták, de a tetejébe sokkolta magasabban képzettek voltak (mérnökök, orvosok, pedagógusok ).

Szóval ott álltam én, egy buta, csóró kislány.

Szerinted ettől hogy ereztem magam? ?

Véget is vetettem a dolognak, mert akkoriban úgy éreztem, hogy folyton bizonyítanom kéne, ha a sráccal maradok. .

2018. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!