Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha összejösz valakivel akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejösz valakivel akkor kiírjátok face-re, hogy xy-al kapcsolatban vagy? Vagy mondjuk egy közös képet tesztek ki?

Figyelt kérdés

Ha már jársz pasival/csajjal egy ideje,akkor kiteszed face-re hogy kapcsolatban vagy?

Ez a csajok részéről egy védelem is valamennyire,mert így kevesebb pasi írogat majd neki,hogy ismerkedni szeretne?


2018. okt. 29. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki kiteszi, van aki nem. Elvégre MAGÁNÜGY.


Mi kitettük annak idején, de mára már egyre ritkábban használjuk a fb-ot, nem engedünk belátást senkinek az életünkbe. (lassan 6 éve vagyunk együtt)

2018. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Tudod mi màr 30 felett itthon éljük a magánéletünket, nem a Facebookon.
2018. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Két hónap után tettük ki és van kint egy közös képünk. Nem írogatunk szerelmes idézeteket egymás oldalára meg egyéb hülyeségek, de azért kint van. Lassan egy éve vagyunk együtt, mindketten a huszas éveink elején vagyunk.
2018. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kitenném szivesen, de csak ezért nem regisztrálok oda.
2018. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem raktuk ki, mert párom nem akarta. Nálam van kint egy közös kép, mert szerintem tök cuki lett.


De ennél többet nem foglalkoztam a kérdéssel. Egy éve vagyunk együtt.

2018. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi sem raktuk ki, már kiment a divatból
2018. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van, aki kiteszi, van, aki nem. Ismerek egy párt, akik csak több év után tették ki, egy másik ismerősömnél meg az van, hogy tavaly még mással volt együtt, most megint más iránt lelkesedik, szerelmes üzenetek, szivecskék, fotók a mindig aktuálissal, van értelme kitenni? Úgyis vált idővel megint.
2018. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, és volt egy kollégám, ment a nagy szerelem a közösségi oldalon az előző párjával, több éves kapcsolat, így szeretlek, úgy imádlak, már nem tinik, idősebbek, 40 fölött, aztán egyik napról a másikra szétmentek, nyilván volt előzménye, de kifelé nem ezt mutatták, na, akkor meg jött a nagy sírás-rívás.
2018. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Mi kiraktuk, hogy együtt vagyunk, éppen azért, amit írsz, így talán kevesebb közösségi oldalt a randioldallal keverő funkcionális analfabéta talál be.

Közös képünk meg van fent, 2-3 évente azért szeretem frissíteni a profilfotóm, hogy felismerhető legyek, és mivel van párom, mindenhova együtt megyünk, ahol fotózkodás van, szóval csak közös képek készülnek. Levágni meg nem fogom a fotóról :)))

2018. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sem a párom sem én nem tettük ki, hogy kapcsolatban vagyunk, képeink vannak, de elenyésző, inkább a kutyáim meg a lovas és a munkahelyemen (bölcsi) készült képeimmel untatom a fészbuk népét :D


Már 3 éve vagyunk együtt, közel a harmincas éveinkhez.


Az első és a második kapcsolatomnál 19 és 23 éves voltam, na ott igazi nyáladzást folytattam a fb-on. Most már vissza tekintve látom, hogy nagyon nem volt normális amit akkor csináltam, de mindenki ezt csinálta az ismerőseim közül, én pedig birka mód követtem őket. Brrrr.


Ment az így szeretlek, úgy szeretlek, én jobban szeretlek, de még annál is jobban, legeslegjobban... Életkori hülyeség na, van aki kinövi, van aki nem.

2018. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!