Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha összejösz valakivel akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejösz valakivel akkor kiírjátok face-re, hogy xy-al kapcsolatban vagy? Vagy mondjuk egy közös képet tesztek ki?

Figyelt kérdés

Ha már jársz pasival/csajjal egy ideje,akkor kiteszed face-re hogy kapcsolatban vagy?

Ez a csajok részéről egy védelem is valamennyire,mert így kevesebb pasi írogat majd neki,hogy ismerkedni szeretne?


2018. okt. 29. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Bemondattam az esti híradóban.
2018. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak annyi van kint hogy kapcsolatban. De ez azóta amióta van Facebookom.

Van kint egy közös kép de haverommal is van kint egy...szóval nem mindenki tudja hogy ki a párom.

De sztm magánügy. Kb van meg kint egy kép anyáról és barátnőmmel meg kettő kutyammal es egy lóval.

Ja meg a kocsim van kint h benn ül a lányom meg a kutyám.

2018. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Talán 2 kép van kint rólunk, de nem tettem ki, hogy kapcsolatban vagyok. Ő se. 4 éve vagyunk nagyon boldogok :) Szerintem bizonyos kor után az ember már nem foglalkozik ezzel, mivel ez csak felszínesség.
2018. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs kint a kapcsolati állapotunk, és nincs egy közös képünk sem fent. Egyszer egy baráti párral elutaztunk valahova, ők tettek fel egy képet a naplementéről vagy miről, és megjelöltek mindannyiunkát, de ennyi az összes közös infó rólunk.
2018. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem nincs kirakva semmi párkapcsolatra utaló, pedig mi már házasok is vagyunk. még a kapcsolatunk elején volt egy kis Fb-os nyáladzás, de rájöttem, hogy senkit sem érdekel.
2018. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!