Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mennyire számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire számít, hogy van-e a pasinak diplomája?

Figyelt kérdés
És az értékes diplomákra gondolok elsősorban (orvos, informatikus, mérnök, jogász)
2018. nov. 3. 10:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
27%
Kár hogy nem tudsz sok mindenről,de én is mesélhetnék olyant hogy padlót fognál :) tanárokról és a magas iq-ról :) egész ország ezen nevetne ahogy én tettem
2018. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Mesélj mester! Taníts minket oktondiakat!
2018. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
65%

A diploma szart se ér csak papír. Oké. Akkor a bontóperben ne hatalmazz meg ügyvédet, büntetőügyben képviseld saját magadat a bíróság előtt, oktasd ki az orvost ha valami bajod van, tervezd meg a házat úgy hogy az ne is dőljön össze.

Lehet, hogy van olyan diploma ami tényleg semmit nem ér, szabadbölcsész meg hasonlók, de ebben a kérdésben pont a legteteje van említve a felsőoktatási képzéseknek.

2018. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 52%, te rendkívül sötét vagy. Hogy te min nevetsz, az nem jelent semmit. Ha nem tudsz releváns cikket felhozni (és ne a Blikkből, jó?)Akkor inkább hallgass.
2018. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Számít. Az ÉRTÉKES diploma, szóval nem az ilyen kommunikáció és tsai. De nyilván nem fő szempont, lehet valaki anélkül is értelmes ember, csak az nagyon ritka.
2018. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

A hétvégén házfelújításon dolgoztam az egyik rokonomnál, gipszkartonoztunk, lambériáztunk ilyesmi egy másik sráccal, akinek szintén van diplomája. Ekkor megállapítottuk, hogy tulajdonképpen mindenki kőművesnek születik, csak van, aki továbbtanul :D


Mellesleg van diplomám, és IT menedzserként dolgozom.

2018. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
28%
Az én környezetemben van egy olyan házaspár ahol a nőnek közgazdasági diplomája van, a férje pedig szakmunkás csak és a férj sokkal több pénzt visz haza. Van másik ismerősöm ott is a nő diplomás a férfi szintén szakmunkás és a nő keresett itthon 240 ezret, most kint vannak külföldön és keresnek 800 ezret. Egyébként, ha szeretünk valakit nem azt nézzük, hogy van-e diplomája vagy sem. Én egyébként logisztikus vagyok párom pedig pénzügyi területen dolgozik.
2018. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
77%
Maga a diploma nem fontos. De az igen, hogy okos és értelmes legyen - ez pedig sokszor diplomával jár együtt.
2018. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy rokonom, 15 éve kint vannak Ausztriában és tele vannak pénzzel, a férfi 2 hónapja vett egy teljesen új BMW-t, gyönyörű emeletes házuk van, vígan élnek és még érettségijük sincs! :D Biztos jó dolog, ha van valakinek mérnöki vagy jogi diplomája, de lehet semmit se ér vele, mindenhez kell egy adag szerencse is, szülői háttér is, mert egy jogi egyetem 2 millió körül van MINIMUM.
2018. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
76%

"Az én környezetemben van egy olyan házaspár ahol a nőnek közgazdasági diplomája van, a férje pedig szakmunkás csak és a férj sokkal több pénzt visz haza. Van másik ismerősöm ott is a nő diplomás a férfi szintén szakmunkás és a nő keresett itthon 240 ezret, most kint vannak külföldön és keresnek 800 ezret. "


Tudod, az, hogy mennyit keresel egy dolog.


Az meg egy másik, hogy a világ dolgairól értelmesen el lehet e csevegni veled. A diplomások között pedig több az értelmiségi, mint a kőműveseknél. Ennyi.

2018. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!