Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig kell csak a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell csak a férfinek hívnia/keresnie a nőt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre nincs egzakt szabály, mert a felektől függ. Pl.: az első randi nagyon jó volt, már le van fixálva a második randi. A köztes időben a nő megjegyezte, hogy nagyon jól elbeszélgetünk egymással és megegyeztünk hogy naponta ha tudjuk beszélünk. Ebben az időszakban elvárható a nő részéről, hogy csak a férfi keresse őt? (Csók még nem volt.)

2018. nov. 3. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, amikor érdekelt egy ferfi én is ugyanúgy kerestem. Az már rég rossz ha az egyik fél bepasszívul.
2018. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak én keresem a csajt, akkor gyorsan levonom a következtetést, hogy nem érdeklem annyira, és inkább csak elvisel, hogy szórakoztassam, amíg nincs jobb.



Bocs, felőlem játszmázhat azzal, hogy "mi az már, hogy én keressem a férfit", de ha 5 alkalomból egyszer sem jut eszébe neki keresni, akkor inkább olyan nő után nézek, akit érdeklek.

2018. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Ameddig kölcsönösnek érzi az érdeklődést.

Ha varakozás, passzívitás, sakkozgatás van bármelyikük részéről, akkor meg van az esélye, hogy a másik ráun és akkor semeddig sem kell várni.

2018. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor inkább átfogalmaznám a kérdést: "Mikortól kell csak a férfinek hívnia..."


Igazából nem passzív a lány, nagyon jól elbeszélgetünk, és ő is ír, csak a kezdeményezésre vagyok kiváncsi, hogy az mikortól kölcsönös. (Igazából egy hete ismerjük egymást mélyebben.)

2018. nov. 3. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az jön le, ha csak az egyik fél fut a másik után, akkor a másikat nem is nagyon érdekli komolyan az , amelyik folyton fut utána. Én is keresnék mást, ha nem éreznék kölcsönös akarást, vágyást annyira, hogy keressen. Ha csak az egyik fél tesz bele, akkor egyoldalú lesz; fölöslegesen meg én pl nem törném magam senkiért. Ha mindig csak én keresem, és ő egyáltalán nem érdeklődik irántam; tényleg ez, hogy nem kíváncsi, csak elvisel; mert amúgy nem érdeklem, és neki tök mindegy, hogy találkozunk-e, na ilyen ember nélkül simán meg lehet lenni. Akkor tovább kell keresni, ha csak egyoldalú az egyik embernek a keresése. Tehát ha érdekli a másik ember, ez nem büszkeség, hanem hanyagság, hogy ő viszont nem keresi. Hogy elhanyagolja a másikat, nemtörődömség, hogy nem törődik vele; csak ha másik hívja, akkor megy ő is vele de egyébként mindegy neki, és különösebben nem érdekli. Ez számomra pl egyértelműen ezt sugallja. Hogy csak úgy "ott van neki" a másik, de amúgy egy picit se fontos neki, pici, szemernyi érdeklődést sem mutat iránta. Meg pl nem is csak hanyagság, hanem picit már talán bunkóság is. Meg miért képzeli bárki felsőbbrendűnek magát? Ez nem lealacsonyodás, meg leereszkedés. Ha olyan időközönként keresni a másikat, amilyen időközönként már máskor is találkoztatok, és pl el kezd hiányozni a másik, vagy csak jó lenne egy picit a társaságában lenni /felvetődik benne//spontán felvetődik/, és lehet , h pl a másik fél, aki pl eddig aktívabb volt a másik keresésében; kicsit pl pont várna is , hogy jó, most akkor nem ő keresi, most akkor keresse a másik, hogy megnézzük, hogy érdeklem-e, eszébe jutok-e úgy egyébként, hogy jelzi most ő is, hogy szívesen találkozna velem; vagy ez csak egyoldalú, hogy egyedül én futok utána, és ténylegesen fölöslegesen, mert ő meg a füle bontját sem mozdítja, "két fűszálat nem tesz keresztbe" értem.
2018. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, de mikortól várható el a kölcsönös keresés úgymond. Ezt én értem, hogy ti ezt leírtátok, de még mi csak ismerkedünk. Két napja volt az első randink, eddig csak látásból ismertük egymást. Azóta kétszer beszéltünk telefonon, én hívtam fel mind a két alkalommal, elsőnek nem volt éppen jó neki, de visszahívott, még aznap este, amikor már hazaért.
2018. nov. 3. 14:29
 7/10 anonim ***** válasza:

"Oké, de mikortól várható el a kölcsönös keresés úgymond. "



Nekem az első perctől!



Hogy neked mikortól? Ezt csak te tudhatod

2018. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok. Ha ismerjük egymást élőben, vagy netes csevegésből az ürgével, szeretem, ha ő hív randira. Ha megvolt a randi még mindenképp megvárom, hogy ő keressen először. (Innen tudom, hogy hazament, felébredt, és nem kapott tőlem hányingert másnap sem, vagy hamradnap sem.) Nekem ennyi kell nőként. Ha viszont első randi után ő újra megkeres, már nem várom el, hogy majd mindig ő keressen. Ezek után már úgy érzem, hogy sínen vagoyk nála, és bátran keresem én is, ha érdekel. Ez nálam, bátortalanabb lánynál úgy működik, hogy ha ő ír csak, akkor én is csak írásban merek első lenni, viszont ha felhív randi után, akkor már én is fel merem hívni. Sőt, ha nagyon tetszik, és karesett az első randi után, kész vagyok arra is, hogy felajánljam én a második randi lehetőségét, invitálom őt, ha ő nem tenné. Bár erre még nem volt példa, mert aki randi után jelentkezett, az monddta is, hogy akar második randit.
2018. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Oké, de mikortól várható el a kölcsönös keresés úgymond. "


Ez érzésre jön, nem elvárásra:)

Amikor már valamelyikben megfogalmazódik, úgy érzi, szívesebben találkozna a másikkal:) És szerintem kb olyan időközönként, mint amikor már máskor is találkoztak.


Szóval ha eddig csak az egyik fél kereste a másikat, érdemes lehet akkor annak a félnek picit várni, hogy érdeklődik-e, kölcsönös -e az érdeklődés egymás iránt.


Nézze meg, hogy a másiknak is eszébe jut-e ő; szóval szerintem egy bizonyos időt kivárhat, hogy tegye próbára a másikat , hogy ő is keresi-e , ő is érdeklődik-e:)


De ha meg totál nem érdekli,és hideg-rideg közömbösséget; közönyt mutat , akkor talán lehet, hogy hagyni kéne.


De nemtom, lehet úgy is, hogy azt érzed,kicsit noszogatni kell, mert ő még mondjuk pl nagyon félénk, meg lehet, hogy ő abban van, hogy majd úgyis te keresed őt; és ráér nektek akkor találkozni, nem kell folyton egymás nyakán lógni, és engedékeny, neki talán bármikor jó, neked megakarja adni a lehetőséget, hogy akkor vesd föl te, hogy mikor találkoznátok, aszerint, hogy te mikor érsz rá. Szóval lehet még ez is, nem feltétlenül érdektelenség.


És most, hogy már teljesen összezavartalak a válaszommal:) Tégy ami belülről jön, tégy amit jónak érzel:) Meg pl a ő amúgy nem érdeklődik irántad őszintén, azt majd úgyis észreveszed rajta a gesztusain, ha csak pl neadjisten pótléknak tekint:) Szóval ha eddigi találkozásaitokkor úgy vetted le, hogy lelkesedik irántad, azt vetted le a mimikájából, satöbbi, akkor az már tök jó:) Ezt pedig belső megérzésből fogod tudni kikalkulálni, kielemezni, megérezni:):)

2018. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Maximum 1 alkalommal. Ha nem keres Ő is, lapát. Nincs értelme mérlegelni. Passzív nőre nem pazarlunk egy percet sem, jegyezd meg!
2018. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!