Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg leírja magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leírja magát egy férfi a nő szemében ha tömegközlekedéssel megy randira?

Figyelt kérdés

Sőt akár még arra is vetemedik hogy azt mondja a hölgynek hogy menjenek pár megállót randi közben villamossal vagy metróval?


Egy kereskedelmi tv csatorna egyik műsorában beszélgetett erről pár "celeb" hölgy.Elsőre viccnek tűnt de kiderült ők ezt tényleg komolyan gondolják.


Ez egy randinál nem 100-ad rangú szempont?



2018. nov. 7. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, az a gáz, hogy te az agysejttel nem rendelkező celebekből indulsz ki és azt hiszed, hogy minden normális nő ilyen.


Annyira gázak vagytok.

2018. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez kérdés volt! Nem kijelentettem.
2018. nov. 7. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Én felajánlanám,hogy menjünk az én kocsimmal mert nem szoktam bérletet váltani.
2018. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van bérletem, szóval nem lenne probléma :) Ne a celebekből indulj ki, vedd inkább észre a hétköznapi lányokat.
2018. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem ha Ő a sofőr 😅

Am nekem van autóm, mégis van helyi járatra bérletem. Szeretek buszozni.

N27

2018. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Engem zavarna, ha randi közben arra kérne a partnerem, hogy bkv-zzunk pár megállót, de nem a pénz miatt.

Nem szeretek idegenekhez közel ismerkedni, zavarna, ha mások is hallanák a beszélgetésből, hogy 1. randin vagyok, esetleg zavarban vagyok.

Másrészt nem meghitt, romantikus hely az ismerkedéshez, átmenetileg pár percre sem.


A bkv-s érkezés, tàvozás ellen semmi kifogásom.


N24

2018. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Na persze... Megbeszéljük a randit a blahára aztán 5 percenként üzenek, hogy bocs még parkolót vadászok de kezd el nélkülem majd jövök. Romantika lvl 99
2018. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálam eddig egy nőnek sem volt kifejezetten gondja vele, hogy nem autóval járok. Nálam ez praktikussági ok, jóval többet tudok lakásra eltenni így hogy nem tartok fenn egy autót amit alig használnék mivel annyi mozgás meg kell amit munkába bringázok, így azt nem hagynám el akkor sem ha lenne kocsim. 28/F
2018. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Igen, még a legnormálisabb nők is így vannak vele, hiába tagadják itt. Alapelvárás, hogy kocsid legyen.
2018. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Soha nem fogják bevallani, mindig a szebbik választ adják, annak ellenére, hogy a dolog előjele egyértelmű számukra. Szerintem mindenki tudja az előjelét egy nő számára annak, ha egy férfi tömegközlekedéssel megy randira :)

Ugye ti is, kedves lepontozók, akiknek fáj az igazság? :D

2018. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!