Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, h a rondább nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h a rondább nők bunkóbbak és elutasítóbbak ha rájuk nyomulsz?

Figyelt kérdés
Velem sokszor előfordult h miután odamentem egy rond@bb nőhöz nagyon elzárkózó és lekezelő volt, a szép nők viszont kedvesebbek és könnyebban kapcsolatbalehet kerüpni velük. Miért van ez? Nekem fordítva lenne logikus...

2018. nov. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
:)
2018. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Önbizalomhiány. Tinikoromban én is így reagáltam pár évig, miután valaki fogadásból járt velem két hétig hogy aztán jól kiröhöghessen a haverjaival. Pedig amúgy nem vagyok kiemelkedően csúnya, csak átlagos nő.


Ez a bizalmatlanság bennem maradt, nehéz elhinni, hogy valaki lát bennem valamit. Nem véletlen, hogy 22 évesen lett először kapcsolatom és az is olyan hitetlenkedéssel kezdődött részemről, hogy ez a férfi tényleg engem akar.

2018. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a dolog, nálasm sehogyan sem működik, viszont vannak helyek, ahol inkább a szebbek ilyenek.

Szerintem az is benne lehet az általad felvázoltban, hogy sokszor kaphattak már elutasítást, így eleve nehezen fogadják be a jó megközelítésű egyéneket, így elzárkóznak inkább.

2018. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod csak önbizalomhiány miatt van? :/ igen ez sajnos lehet, de nekem rosszul esik. Volt akire nem is hajtottam, csak a munkám miatt gyakran kellett bemennem a szobájába és együtt kellett vele dolgoznom. Eleinte bejelöltem faceen és írtam neki h privátban üzengessen ne köremailekben h mindenki lássa. Aztán persze sose privátot írt, ami néha elég kellemetlen volt :/ aztán másoktól hallottam h azt hiszi nyomulok rá...
2018. nov. 13. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok csalodàs érte őket. Ahogy fenteb is írtàk,önbizalom hiàny. Védekező ösztön. Nem hiszi el hogy valakinek tetszhet hisz magànak se tetszik,biztos csak àtverés vagy guny tàrgya lesz ismét.
2018. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy a rondabb nohoz altalaban csak azert mennek oda, mert konnyu predanak itelik, csak szexre jo, es ha nemet mond, akkor hulye k lesz belole. Persze, hogy elutasito lesz mindenkivel szemben.

Ha egy no ronda az nem azt jelenti, hogy hulye is.

2018. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Es a te kerdesedbol is az jon le, hogy a ronda no az miert nem halas, hogy egyaltalan odamegy valaki hozza.
2018. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán alapból olyan a hozzáállásod a "ronda" nőhöz. Senki nem akarja azt érezni, hogy ha ló nincs a szamár is jó. Attól hogy neked nem az ideálod még nem lesz ronda, másnak pont az a szép.
2018. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!