Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit találtok vonzóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bálint6969 kérdése:

Lányok ti mit találtok vonzónak első látásra egy férfiban?

Figyelt kérdés
Én 20 éves fiú vagyok,nem nézek ki rosszul rendszeresen edzem tehát nincsenek problémáim,a lányoknak tetszeni szoktam.Pusztán érdekelne mi az ami első pillantásra meg tud fogni titeket egy srácban?
2018. nov. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
En a szemeket nezem, hogy mit tukroznek.
2018. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is szemek. volt egy férfi aki nem tetszett, de olyan szép szemei voktak, hogy estenként róla álmodtam hetekig.
2018. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igényes öltözködés, az illető testalkatához, stílusához illő ruhák, visszafogott stílus. Ápolt kinézet (szóval nem hosszú, kócos haj és csöves szakáll), nem az számít, hogy most szakállas-e valaki, vagy nem, hanem az, hogy ha szakállas, akkor megfelelően ápolt arcszőrzete van-e, ha pedig borotvált, akkor frissen borotvált-e, vagy ápolatlan, két hetes borostája van. Tudom, hogy ettől hisztirohamot szoktak itt kapni a fiúcskák, de nekem az tetszik, ha egy férfi magas, legalábbis nálam magasabb (180-190cm között) és az, ha nincs rajta súlyfelesleg és nem(!!) kigyúrt, inkább a vékony, sportos testalkat tetszik.
2018. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én először az összképet látom, aztán a részleteket.
2018. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, még kihagytam, hogy az a legvonzóbb, ha valakinek barátságos, kedves, intelligens arca, határozott tekintete van, szóval nem az a "gyilkol a szemeivel" típus. Nem feltétlenül kell tündibündinek és cukinak lennie, de azért az kifejezetten taszító, ha valaki arcán az undor, megvetés, elzárkózás, erőszak látszik vagy furcsa, zavart tekintete van.
2018. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy látom eddig a szemek vezetnek,de itt a szemszínre-szépségre gondoltok,vagy inkább magára a tekintetre?
2018. nov. 14. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Helyes arc, kockás has, jó felsőtest, ujjak, fenék XD
2018. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem maximálisan az arca érdekel csak. A többi nem igazán. Csak hogy az arca tetszen úgy összességében.
2018. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!