Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen lányokkal melyik társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányokkal melyik társkeresőn lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig nem próbálkoztam a netes társkereséssel, de próba szerencse, regisztráltam egy oldalon. Eléggé meglepődtem a felhozatalon, mert szinte csak olyan lányok voltak fent, akik a külsejük alapján egyáltalán nem szorulnak rá, h neten ismerkedjenek. Nekem van önkritikám, tudom, h ezekhez a lányokhoz én kevés vagyok és van is egy olyan érzésem, h ők csak szórakozásból regisztráltak.

A kérdésem a következő lenne: melyik oldalon találhatnék úgymond olyan átlagos lányokat, akik ténylegesen ismerkedni szeretnének, és nem csak magamutogatás céljából vannak fent?


F21


2010. jún. 25. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2010. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanezt tapasztaltam.

a választ még sajnos én sem találtam meg.

22F

2010. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen átlagon felüli csajok a neten kamuk. Vagy valaki kicseszésből rakta fel őket.

Egyébként olyan oldalt nem hiszem hogy fogsz találni ami kifejezetten átlag csajoknak van. Ismerkedj olyan helyen inkább ahol átlag csajok vannak...Esetleg ismerősök ismerősei, iwiw és egyéb okosságok?

2010. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
love.hu,randivonal.hu, iwiw társkereső, nekem csak jó tapasztalatom van .
2010. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat
2010. jún. 25. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!