Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire pozitív kisugárzású? Hogy lehet egy ilyen férfihez közelebb kerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon intelligens emberről van szó, aki emellett jólelkű is, kiegyensúlyozott, vidám, magabiztos, segítőkész, jó humora van, és jóindulatú, olyan mint egy angyal. Nem is értem, hogy lehet valaki ilyen pozitív kisugárzású. Az a baj, hogy ezen tulajdonságai miatt nagyon sok lány odavan érte. Ő viszont nagyon komolynak tűnik, aki nem jön össze akárkivel és elég nehezen köteleződik el. Egyszer megkérdeztem, hogy miért dolgozik olyan sokat és olyan keményen, és azt mondta, hogy majd családot szeretne alapítani, és a gyerekeinek minőségi életet akar biztosítani. Nagyon ritkán lehet ilyen férfivel találkozni és nem akarom elszalasztani. Valakinek van valami ötlete, vagy hasonló tapasztalata,hogy egy ilyen emberhez hogy lehet közelebb kerülni?
2018. nov. 17. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idealizálod őt,látszik,hogy iszonyúan bejön neked.Nem kell nyomulnod,elèg,ha odamèsz hozzá,beszèlgettek,kicsit èrezteted vele,hogy szabad a pálya.Ha vevő a mosolyodra,flörtjeidre,azt èrezni fogod.
2018. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy gondolatban angyalt csináltál belőle, valójában eltávolítod őt magadtól. Próbáld meglátni az emberi, hétköznapi oldalát is a számodra bejövős pozitív tulajdonságai mellett. Tehát egy pozitív, de egészséges elegyet.
2018. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Úgy hogy a vágyai megvalósításához hozzájárulsz, tehát a minőségi élet biztosítása a gyerekeinek. Például ha van ötleted egy vállalkozás létrehozásához, vagy akár egy vidéki virágzó gazdaság létrehozásához, akkor jó úton jársz.

Például itt egy ötlet, legfeljebb annyiban kell kiegészíteni hogy a nehéz, piszkos és időt rabló munkákat alkalmazottaknak vagy napszámosoknak adni.

Fekete Zsóka mangalica farm

[link]

Azért a fejlett országokban is szokásos magángazdaságot vagy más maszek tevékenységet említettem, mert ha egyetemet végzel és alkalmazott leszel akkor az egyetemmel és a munkahellyel töltöd az időt és nem a családdal és a gyerekekkel. De egy maszek valamiben veled játszhatnak boldogan a gyerekek és a szülőkkel együtt vannak.

Lehet hogy lepontozzák ezt a hozzászólást de a fejlett országok mindegyikében nagyon jól működik. És például én mint szintén a kérdésben szereplőhöz hasonló férfi a nőnek még az esetleges hátrányos tulajdonságait is elnézem ha nincs munkahelye, de van például egy toszkánai birtoka:

[link]

2018. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
A Kérdező elfelejtette megemlíteni, hogy ez az álomférfi biztos sportos, izmos és jóképű. Eltaláltam? Hiába mondjátok, hogy a belső a lényeg, ha egy ronda ember rendelkezne ezekkel a belső tulajdonságokkal, rá se néznétek:)
2018. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

#4 Engem is az alapvetően egészséges testsúllyal rendelkező nők érdekelnek és ők is csak akkor, ha belsőleg rendben vannak.


Nincs ezzel semmi baj szerintem.

2018. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a többieknek. A róla alkotott képed csak a te fejedben létezik. Nagy kopp lesz, ha rájössz, hogy ő is csak egy ember.

Kérdésre: ugyanúgy kell közeledni hozzá, mint a többi emberhez. Ha vevő rád, összejöttök; ha nem, akkor meg nem. NEm kell túlagyalni.

2018. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álomvilagban élsz, idealizált délibábot kergetsz. Egyébként te értékben mit tudnál hozzáadni az ő életéhez?
2018. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!