Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mennyire irigykedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire irigykedtek, hogy ilyen szexi kisugárzású férfiak léteznek? Nők, mennyire frusztrál ez titeket?

Figyelt kérdés

Vagy inkább megmaszíroznátok a .....hmm esztétikus testét? ;)


[link]


2018. nov. 4. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Tulzas nelkul mondom, a ferjem jobban nez ki.

Tudom h mindenkinek mas a szep, de egyertelmuen helyesebb a ferjem.

Ez a csavo egy eros 8/10.

Nem frusztral...miert kellene ?

2018. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Jaj hagyjuk már ezeket a hiú pózer majmokat, akik a fél napjukat a tükör előtt töltik, a férfi hiúság rohadtul nem szexi.
2018. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Már semennyire. Inkább megbecsülöm, ami van. Van két kezem, két lábam, dobog a szívem. Valakinek nem jutott még ennyi sem.

A hála felül ír minden irigységet és rosszindulatot.

2018. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A viccet nem érő komoly megmondóembereknek felhívnám a figyelmét a pár kérdéssel lejjebb feltett nyavalygásra, ahol ugyanezt a kérdést tették fel egy lánnyal kapcsolatban. Mivel viccesnek találtam, gondoltam megnézem, kit mennyire frusztrál ez a téma
2018. nov. 4. 18:30
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Kérdés nélkül jöhetne
2018. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Nő vagyok, semennyire sem frusztrál mások létezése, függetlenül a szexisségüktől.


A pasi akit linkeltél nem rossz, nem azért mondom, de ettől még nem leszek frusztrált. Van, aki hozzon virágot nekem, és ő is van ilyen szexi (ha nem szexibb).

2018. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 dagadtférfi35 ***** válasza:
0%
Sok irigy bu.ernyák, örülnétek ri.ancok, ha ilyen pasitok leehtne, és örülnétek facfej csúnya pasik, hogyha így nézhetnétek ki.Szörnyű a magyar nép, semmi sem jó nekik.
2018. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Azt hiszem a kérdező pont a 7-es válaszolótól kapta meg a kellő infót. :'DDD
2018. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Mutatós csávó, de számomra ez messze túl sötét bőr-haj-szemszín kombináció. Nekem a nagyon világos bőrszín és a világító szem a gyengém.
2018. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Most nem azért, de én jobban nézek ki.... Mégsem akarnak a nők masszírozni és nem is irigyek rám. :-)
2018. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!