Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen nektek összejön a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nektek összejön a szex?

Figyelt kérdés

Párba áltok (match), aztán hogyan alakul?


Mit csináljak, hogy ne legyen lapos a beszélgetés.



2018. nov. 17. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Volt már hogy összejött, de a többség beszédképtelen vagy csak simán unalmas.


Amúgy a beszélgetés nem csak rajtad áll, ha a másik nem érdeklődik, válj szét szépen.

2018. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

2016-ban amikor felraktam akkor 6 fél év alatt, aztán tavaly 1, idén 2.


Nem olyan már, mint régen volt. Akik még a legelején mentek fel rá ismerőseim, 2014-15-ben, akkor azt mondják még jobb volt.


Amúgy a legtöbb nő azt mondja, hogy már azzal kitűnsz a férfiak közül (pozitívan), ha nem egyből a szexet hozod fel témaként, vagy ha nem úgy kezded a beszélgetést, hogy "Szia! Hogy vagy? :)", vagy egyszerűen fent bírsz tartani egy beszélgetést. Szomorú.

2018. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak ribiket találtam a Tinderen.
2018. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Nekem bármikor összejött, mikor még fent voltam. És olyan pasikra értem, akik tetszettek is.

22N

2018. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Tinderen előbb jön össze a Kinder(tojás), mint a szex :D
2018. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy álompasi, de az eddigi 4 match-emből senki sem írt vissza, pedig nem egy "Szia, mizu?"-val kezdek, megnézem az adatlapjukat, normális köszönéssel indítok, amit valami személyesebb üzenettel folytatok.


Van egy érzésem, hogy ezek a match-ek is csak azért jöttek össze, mert mindenkit jobbra húztak.


Szóval nekem eddig semmi szerencsém nincs ezzel az appal kapcsolatban.

2018. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem 😭f.
2018. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
4-es nőként ne legyél arra olyan büszke, csak azt jelenti, hogy ribi vagy
2018. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1042 parom van, egyel se szexeltem meg :D Mondjuk kicsit balf**z is vagyok, altalaban a lanyok is azok szoval nincs ezen mit csodalkozni :D Persze ebbol az ezerbol 5-el talalkoztam osszesen szoval igy mar nem olyan veszes. Jatszmaznak, megsertodnek, rafuggnek az emberre. Hiaba neznek ki jol, ha halalra idegesitenek. Ket lanyt meg en csesztem el, pedig szimpik voltak.

Valoszinuleg nem tinderen fogok megismerkedni almaim nojevel. A beszelgetes meg ritkan lesz erdekes, a legtobb korombeli csaj pont ugyan olyan.

2018. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 A beszelgetes meg ritkan lesz erdekes, a legtobb korombeli csaj pont ugyan olyan.


Rosszul látod. Azért lesz ritkán érdekes, mert kevés ember van, akivel annyira összepasszoltok, hogy folyamatosan szófosásotok van egymás mellett. Az ilyet meg is kell becsülni, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki más unalmas meg egyformák meg mittudomén, csak nem hozzád passzolnak. Meg mert mindenki a másiktól várja, hogy szórakoztató legyen, te is.

2018. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!