Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyeneket ír, nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket ír, nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, szaktársam az egyetemen (20-21 évesek vagyunk). Van egy közös óránk, már többször volt, hogy mondta, hogy elkísér a metróig, vagy hogy jön velem egy darabon. Óra előtt is mindig mosolyogva köszön, odajön beszélgetni, érdeklődő. Előző félévben is rám írt olyanokkal, hogy sikerült-e xx vizsgám, vagy hogy kértem tőle jegyzetet, én ezt elfelejtettem, és írt, hogy akkor ott küldje át, vagy e-mailben. Múlt héten is egy délelőtt bementem a könyvtárba tanulni, ott voltunk 2-3 órát a barátnőimmel, ő egy teljesen más részen, asztalnál ült. És odajött, hogy nem-e tudjuk valami kérdésre a választ, merthogy ő már fél órája keresi a jegyzetben, meg a könyvekben is, de nem találja. Én megtaláltam fél perc alatt kb... Szóval mintha csak ürügyet keresett volna.


Utána másnap írtam neki chaten, beszélgettünk kb 2 napot, aztán a tegnapi üzenetére ma válaszoltam, délután. Arra meg már csak egy like jelet írt... Mindig ezt csinálja. Beszélünk, elvagyunk, aztán ennyi. Én erre meg nem írok már semmit. Mert olyan, mintha lerázna. Csak amikor meg találkozunk, teljesen másmilyen.


2018. nov. 17. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok. Élőben van kedvem beszélgetni. Neten nem mindig. Arról nem is beszélve, hogy élőben nem tudok nemet mondani és szeretek barátkozni, csak úgy.. amit sokan félre értenek/értettek/érthetnek. Viszont neten simán nem érdekel. Persze ha van kedvem akkor tök jól elírkálok. Majd megunom. Nyilván azt érdemes hozzátennem, hogy aki valóban bejön... azzal nem unok beszélni.
2018. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!