Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kémia az első randin: mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kémia az első randin: mennyire kell?

Figyelt kérdés
Ha valakivel nem érzitek azt az azonnali szikrát az első randin, elmentek vele újra találkozni még 1-2 alkalommal? Abban az esetben, ha hosszútávú kapcsolat a cél, és egyébként szellemileg nagyon egy hullámhosszon vagytok.
2018. nov. 20. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
ha testileg bejön akkor el
2018. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
El persze, még a harmadikra is talán. Utána már nem ha nem alakul úgy.
2018. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
El se tudom képzelni, hogy egy találkozás alapján szikrát érezzek valaki iránt... akkor még nem is ismerem. :D
2018. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Kémia, szikra... mi ez itt, science class?
2018. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok :) Több pasival volt első randin erős kémia, tök jó kapcsolatoknak indultak, mégsem lett belőlük komolyabb. Eddig ha valakinél azt éreztem, hogy bejönne, de mégsem vonz elsőre, akkor nem találkoztam vele többet. Most úgy vagyok vele, ahogy ti, adok még 2-3 alkalmat a dolognak.
2018. nov. 20. 12:18
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Natruimklorid az mindig van nalam.


Higany szerintem elsore felesleges.

2018. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

A kémia az nem a randin jön elő hanem az első intimebb együttlétben. A szikra az lehet de nem biztos hogy abból tűz lesz valaha.

Ha megismerted a másikat akkor lehet eldönteni hogy van-e jövője a kapcsolatnak.

Csak akkor mondom hogy nem, ha az első randin taszít. Ha semleges vagy vonz akkor biztos lesz második is.

2018. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekes, a semlegesre én eddig nem mondtam volna újra igent, de most hogy jobban belegondolok, simán lehet, hogy rossz napja van valakinek, nem a legjobb formáját hozza stb.


Köszi a kémiás viccekért, előhoztátok a ptsd-m :P

2018. nov. 20. 12:27
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
A kémia csak annyi, hogy megdugványoznád. A férfiak részéről az esetek 90%-ban van kémia, a nőknél kb. fordítva. A férfi olyan, hogy a lehető legtöbb nőnek átadná az örökítőanyagát, a nőknek viszont csak a legéletképesebb egyedek kellenek. Ne szakadjunk már el a természettől, ez az embereknél is így működik.
2018. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9

Pont attól vagyunk emberek mert nem csak az ösztöneinkre hallgatunk. Vagyis mi.

Ti nem biztos.

2018. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!