Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mond nekem ilyet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyet egy férfi, vagy ennek semmi jelentősége nincsen?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam az egyetemen, akivel jóban vagyunk, sokat flörtölünk, de nincs köztünk amúgy semmi, ő túlságosan független. És most szóba került a vizsgaidőszak és akkor kérdeztem, hogy vajon sikerülni fog e neki, mert nem veszi túl komolyan a sulit. Erre mélyen a szemebe nézett és annyit mondott: "kemény férfi vagyok,aki mindig eléri a célját", kicsit olyan fura volt, ahogy mondta, aztán utána már csak a vizsgákról beszélt. Szerintetek lehet,h ebben a mondatban van valami utalás, h esetleg többet is akarhat tőlem, vagy lehet, hogy csak én magyarázom bele? Nekem nagyon bejön, de nem tudom, h ez kölcsönös e,vagy csak barátként tekint rám.
2018. nov. 30. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Lehet,barátként kérdezte a vizsgáidat.
2018. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy puszta kijelentés volt, h eléri azt amit akar. Nekem is rengeteg olyan csoporttársam volt akiről év közben azt szűrtem le, h nem veszi komolyan, a vizsgákat pedig csettintésre megcsinálták, mert olyan jó fejük volt a tanulásra, h amíg én heteket tanultam 1 vizsgákra, ők akár 2-t is megcsináltak... Egyébként ebben a kijelentésben nem látok semmi olyat, h utalni akarhatott-e valamire. A vizsgás dologra válaszolt. Ne bonyolítsd túl. Ez nem egy film.
2018. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Tipikus IQ-bajnok kislány vagy. Komolyan, miért kell mindenbe belelátnod a saját képzelgéseidet?

És még te jársz egyetemre? Milyen szakra, hogy ennyi eszed van?


A pasi nem akar tőled semmit és ez csak egy egyszerű kijelentés volt tőle.

2018. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
70%, hogy nincs komolyabb jelentősége ennek a mondatnak... Maradék 30- ból próbálj meg " kihozni" valamit...
2018. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha sem előtte, sem utána nem tett utalást arra, hogy lehetne köztetek több is mint barátság, akkor ennek semmi jelentősége.
2018. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kemeny ferfi, mint mondja, es mindig eleri a celjat, akkor nem utalgatna, hanem reg lepett volna.
2018. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Belemagyarázás lvl 99. :D
2018. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit sem jelent.
2018. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a dugásra cèlozhatott max.,de ha komolyan akarna valamit,már randira hívott volna.
2018. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent, egy rossz poén, és is hasonlót mondtam volna
2018. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!