Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, akik kondizni jártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik kondizni jártok miért teszitek?

Figyelt kérdés

-egészség miatt

-jól nézzetek ki

-vagy h sok csinos nővel szex?


2018. dec. 1. 19:38
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
28%
Hogy erős legyek meg ne legyek sovány
2018. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Járjon kondizni, akinek 2 muterja van. 🙂
2018. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
szeretek sportolni. ennyi
2018. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Én évek óta tervezem de nem tudom magam rávenni

34F

2018. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Elsősorban azért, hogy jól érezzem magam a bőrömben, s ne fulladjak ki, ha két 15 kilós szatyrot fel kell cipeljek. Aztán az egészségem miatt, meg aztán hogy jól nézzek ki, bár ebből az ember nagyságú, torz, idomtalan krumpliból nem könnyű daliás, mesebeli lovagot faragni, de igyekszem, ahogy időm engedi. Még tetkót is tervezek, ami befedi az egész bal karomat, de előbb legyen minimális, számomra elfogadható méretű bicepsz, ami nálam minimum 48-50 centi kerület. Nem könnyű, mert nem szedek semmi szart, de ennél alább nem adom, ha a fene fenét eszik sem.
2018. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Hogy majd ha már jól nézek ki, lehessen több esélyem nőknél.
2018. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Fiatal szeretőim vannak - muszáj karban tartanom magam.
2018. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Minden életkorban másért.Fiatalként,hogy én legyek az Adonisz.Aztán amikor ez megvan,akkor azért,mert már a mindennapok része lett az edzés és mert alapvető igényszintté,a személyiségem részévé vált a testem a megjelenésem.Aztán 40 fölött meg azért,mert ha kihagyok egy hónapot,akkor elkezd itt fájni meg ott fájni,ezért kénytelen vagyok rendszeresen edzeni,hogy megmaradjon a funkcionális működés.

Nah?

2018. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én futni járok, járj el te is! Ennél jobb állóképesség javító, edző nem kell.
2018. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Egeszseg miatt:

Egeszseg az eletunk alapja, ha ez megvan, utana johet minden mas.


Jellemfejlesztes miatt:

Bolcsebb emberre tesz, amit kamatoztathatsz mas teruleteken is az eletben. Pl, megtanit arra az alapveto hozzaallara, ami hianyzik a mai vilagban nagyon sok emberbol, hogy nem jar ingyen a siker, elszant akarattal, fegyelemmel es alazattal kell kuzdened, hogy kierdemeld az elettol.



Kulso miatt:

Sokan tevuton jarnak ezzel kapcsolatban. Az valoban szanalmas, mikor valaki csak a kulsovel van elfoglalva, de ez nem azt jelenti, hogy nem fontos, es nem kell vele foglalkozni. Szamit a kulso az eletben, es nem csak nok teren.


Szorakozas:

Szorakoztat az edzes es az egesz ut, ami a sikerhez vezet ezzel kapcsolatban, es mikor raerzel erre, hogy nem csak a celt elvezed, hanem az oda vezeto utat is, generalja magat a siker, es harmoniaba kerulsz.


Szamomra ezt jelenti a testepites. :)

2018. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!