Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kéne esélyt adnom ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne esélyt adnom ennek a pacáknak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy a baráti társaságunk. Két közös barát miatt ismertük meg egymást. Értelnes, jófej volt, ezért nyitottam felé én is, de kicsit sem randizási céllal. Semmilyen félreérthető "jelet" nem adtam, ha csak nem minősül már az is jelnek, ha szóba állok valakivel. De ő félreértett valamit és erősen teper, még úgy is, hogy én egyértelműen nemet mondtam az első próbálkozásánál. Most már ott tartunk hogy nem járok ki a barátainkkal ha ő is ott van, mert folyton nyomul. Most küldözgeti a "mivel bántottalak meg?" üzeneteket, interneten is meg a barátaink által is. Pedig én már korábban is elmondtam neki, szemtől szembe hogy nem esik jól az udvarlása. Nem hiszem, hogy kötelességem indokolni, de ragaszkodott hozzá, ezért azt is megmondtam, hogy nem az esetem. Megbántam, mert olyan üzeneteket is kapok ez miatt, hogy "miért nem adsz esélyt egy kövér srácnak, ne legyél felszínes!" Kicsit bővebb körmondatokvan van az eredeti szöveg, de nem másolom ki szó szerint. A fenti szavakat tartalmazza mind. Amúgy teljesen igaza van abban hogy a túlsúlyával van bajom, de nincs jogom ehhez? Néhány éve én is +20 kg-val sétáltam és gyógyszert szedtem vérnyomásra, inzulin rezisztenciára. Pokoli kemény volt mindettől megszabadulni. Igaz, a felsőm mindig fedi ennek a még mindig látható nyomait a hasamon, így nem tudhat erről. Én nem szeretném ezt megint végig csinálni, partnerként sem. Nem akarok könyörögni a jövendőbelimnek, hogy tegyen az egészsegéért, és mindent előlről kezdeni. Talán megértené ő is ha mindezt elmondanám, de miért lennék kötelezve a magyarázkodásra? Miért nem lehet csak a szimpla nemet elfogadni?
2018. dec. 2. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell. Nem értem az olyan agykárosodott férfiakat,akik nem értenek a nem-ből.
2018. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Társkeresőn fent lévő nők tömegei tudnának mesélni erről a jelenségről, amiről egy tök jó való életbeli példát mutattál be. A randivonalon, Badoo-n(stb...) fent lévő nők ezért nem válaszolnak a férfiak üzenetére sokszor, mert ettől az említett agresszív "utóhatástól" tartanak.
2018. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kell. Nem értem az olyan agykárosodott férfiakat,akik nem értenek a nem-ből."


Nem értem az olyan agy-károsult nőket, akik játszmázásként folyton elvárják, hogy a nem ellenére is nyomuljanak náluk (ez egyfajta teszt nekik), így aztán sok férfi megszokja, hogy ez a megoldás.

2018. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne magyarazkodj, semmit ne tegyel mar.

Ez a pasi a viselkedesevel mar rament arra az utra ami egyszerre manipulativ es szanalmas.

2018. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használ a szép szó, akkor jön nálam a tiltás nevű gomb. Ajánlom szíves figyelmedbe!
2018. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

"Nem értem az olyan agy-károsult nőket, akik játszmázásként folyton elvárják, hogy a nem ellenére is nyomuljanak náluk"


Ez a jelenség nem létezik, max egy pasi találhatta ki, aki nem bírta elviselni a visszautasítást. A nem az nemet jelent, fogjátok már fel.

2018. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolso: egy lány barátom nemet mondott egy srácnak aki nyomult rá, miuta a srac leallt a csaj azt mondta hogy "na úgy tűnik ennyit értem neki, nem is harcol értem." szóval erről ennyit.


Kérdezo, semmi értelme nincs annak amit a srac mond, csak téged akar hibáztatni amiért ő egy rakás szerencsétlenség, hogy miért nem fogadod el őt.

2018. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"na úgy tűnik ennyit értem neki, nem is harcol értem."


Igen, a kis egóját bántja, de attól még soha nem jönne össze vele..

2018. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!