Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a férfinak, hogy nagyon tetszik és ne hagyja abba az udvarlást?

Figyelt kérdés

Ha viszek neki sütit azzal jó pontot szerzek? De nem akarom hogy elbizza magat es szorakozzon.


22L


2018. dec. 4. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Kommunikációról hallottál már? Tudod, amikor kinyitod a szádat, és közlöd a másikkal őszintén, hogy mit érzel, mit gondolsz róla, vagy az adott helyzetről.
2018. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Most már akkor döntsd el kérlek mit szeretnél. Udvaroljon, de ne bízza el magát. Udvaroljon, de ne szórakozzon...

Sztem, szép szerényen mosolyogj, ne vigyél sütit és ne szólalj meg. Talán így még egy ideig udvarolni fog.

2018. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A sütemény mindig egy jó jel! 🤤🤤🤤🤤🤤
2018. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Vigyél neki egy pipát. Ott van a búrádon.
2018. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ágnyeszka: Ha jo teste van, tok mindegy, hogy milyen hulye. :)
2018. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Na tessék, tévedtem... Vigyed az a sütit. Látom vannak még bélpoklos pasik. :DD

Én töltött kápit meg rakott krumplit szoktam vinni, ha éppen nem töltött csirkét csinálok. :DDD

2018. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

"...azzal jó pontot szerzek?"


Most ki udvarol kinek? Mert én úgy látom, hogy te jobban tepersz utána, mint ő utánad.

2018. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ezzel full passziv leszek es erdektelennek fog gondolni.
2018. dec. 4. 21:56
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Férfinak sehogy, keress magadnak egy fiút.
2018. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Talán 22 évesen felnőhetnél és eldönthetnéd, hogy neked valami gagyi romantikus lányregény kell vagy az a férfi, aki szimpatikus neked? Totál egoista vagy, igazából nem elsődlegesen a férfi tetszik, hanem a helyzet, amiben tart. Ha akarsz tőle valamit, akkor legyél vele szemben egyértelmű, ha nem akarsz, akkor meg hagyd és lesz ahogy lesz.
2018. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!