Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi már megérint (kezemen, vállamon)? Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Megállt a falnál és elindultam felé (indultunk haza épp) és direkt közel mentem hozzá megálltam közvetlen előtte. Ott álltunk szemtől szembe. És nem mozdult meg, egy picit várt. Olyan jó érzés volt ilyen közel lenni hozzá. Vagy mikor kezemből vesz el vmit, és így ujjaival megsimogat.


L


2018. dec. 5. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tini kategória?
2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok mindent.nekem is van 2 olyan ismerösöm aki folyton ölelget, vagy hozzáér a vállamhoz, derekamhoz, de ők mindenkivel ilyenek.
2018. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Azt jelenti a rad teszi a kezet a valladra vagy megérint, hogy hamarosan beled akarja helyezni a “bizalmat” majd házirabszolgat akar csinálni beloled. Ez a magatartás szokványos a hím egyedeknel parzasi időszak előtt
2018. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kellesz neki
2018. dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!