Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar Jason Statham tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar Jason Statham tényleg tudja mi a férfi 10 legvonzóbb és legszexibb tulajdonsága a nő számára?

Figyelt kérdés

Ez lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=4LbgyRuQtL4

Mi a véleményetek? Illetve mivel egészítenétek ki a sort?



2018. dec. 3. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Van benne némi igazság, még úgyis ,hogy némelyik pont egyáltalán nem számít.
2018. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak elkezdtem nézni, de már ott abbahagytam, hogy az ápolt láb, kéz, tiszta körmök mint legvonzóbb és legszexibb tulajdonság, wtf... ez ALAP, könyörgöm. Igaz, ez az ország eleve a 25% funkcionális analfabéta országa, ahol a népesség több, mint felének érettségije sincs, úgyhogy mit is várjon az ember...
2018. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huszonéves nőként válaszolok; igen, jó dolgokat mond.


De szerintem a 10 legvonzóbb és legszexibb tulajdonság a férfiakban minden nő számára mást jelent.

Van, akinek a nagyon magabiztos, törtető, határozott férfiak tetszenek (hozzátenném nem egy tipikus, bunkó, felkapott egoistára gondolok).

Van, aki csendesebb, de nagyon okos, értelmes férfiakért van oda, akikből sugárzik a tudásvágy és mindig tudnak mesélni valami érdekeset és újat.

Van, aki a rosszfiúkért van oda, akik vonzzák a bajt.

És van aki a mindig mindenkivel kedves, mosolygós, könnyen barátkozó jótétlélek személyekért lelkesedik.

Ez egyénenként változik, nem lehet és nem is szabad egy egész nemre ráhúzni azt, hogy kinek mi a zsánere, kit m fog meg, kit milyen tulajdonság hoz lázba.

És ezeken kívül még számos külső-belső kombináció létezik, ugyebár.

DE ha általánosságban nézzük, akkor a videóban elhangzottak - egyéni zsánertől függetlenül - igenis jók.

2018. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az felrakod a sajat videoidat a nezettseg novelese miatt? Ez nem az elso video ettol a pasitol.


Egyebkent meg amit mond az alap!

2018. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az én videóm :)
2018. dec. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!