Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja találkozgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja találkozgatok egy férfival rám költött egy nagyobb összeget is és hétvégére el akar vini egy hotelba. Nekem amúgy nagyon tecik de nos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Mennyibe kerültél? Csak kíváncsi vagyok.
2018. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Halljuk az árat!
2018. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy van ahogy gondoljatok!! 3 hónapja be jovunk egymásnak de sosem volt alkalom beszelni kezesben.most mikor volt számot cseréltünk.es taliztunk ó vett ajándékot mikulásra stb... napi szinten el jött hozam egy hete és most mondta szombaton el megyünk egy hotelbe amúgy ebben mi rosz van? Hoza teszem oda vagyok érte ha semmit sem vett volna is mennék. Ezt álmokban sem gondoltam h fel figyel rám aki tetszik
2018. dec. 6. 21:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
megint egy troll
2018. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge nagyon.
2018. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Komolyan beszelek.ha érdekel el mesélem.privatban
2018. dec. 6. 21:47
 7/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

"Jóféle. Mennyi?"

Borat.

2018. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak 4 csillagos szállodába visz mindenképp kezdj el hisztériázni (lehetőleg minél több ember előtt). Ha nem visz 5 csillagosba az azt jelenti, hogy nem is vagy fontos neki. Csak és kizárólag a legdrágább kajákat és italokat rendeld. Aztán mielőtt szexre kerülne a sor mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit és lépj le. Esetleges bónusz lehet, ha még a tárcáját vagy bankkártyáját is sikerül kicsórnod a zsebéből. Jó szórakozást!

(Gyengébbek kedvéért: szarkazmus!)

2018. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Most nem ertem.

Te mit akarsz? Egyedul az szamit.

2018. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

S ha te lennél a feleség?


Másrészt... neked ez nem megalázó, ez a helyzet? Kijelenti, hogy mentek szállodába... biztosan sakkozni szeretne(?!). Az ilyenbe bele se szabad menni, a végén mindenképp te szívod meg, fülig szerelmes leszel, ő üríteni használ, majd ha megsejt az asszony valamit úgy felszívódik, mint a köd. Annyi szabad pasi van, én nem tudom megérteni, miért pont nőssel kell kezdeni!

2018. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!