Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a nőnek kell udvarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőnek kell udvarolni?

Figyelt kérdés
Férfiak, miért van az, hogy olyan töketlen szerencsétlenek vagytok, hogy már egy nőnek kell randira hívni egy férfit, jó, hogy nem majd mi megyünk értetek...Közben meg elvárjátok, hogy teremtés koronáinak nézzünk benneteket.

2018. dec. 9. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert félünk a visszautasítástól. Bizony! :D
2018. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert félnek, hogy a közeledésüktől metoo-k leszünk.
2018. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem kéne általánosítani. Volt már olyan nő az egyetemen, aki elhívott randira, mert pár bók meg összemosolygás után azt hitte, hogy én is ilyen 'töketlen' vagyok, h nem merem elhívni, pedig valójában egész egyszerűen csak nem akartam tőle semmit, csak szimplán tetszett, de a személyisége annyira távol állt tőlem, hogy eszem ágában sem volt vele randizni.
2018. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem vártam el soha hogy a férfi kezdeményezzen vagy értem jöjjön

Minidg úgy beszéltem meg a találkozót hogy a helyszínen találkoztunk

Azért az első pár randinal nem akarom hogy tudja hol lakom pontosan

Haza kísértetni sem engedtem magam mert haza találok egyedül is

2018. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Udvaros Dorottya? :D .....
2018. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Sokan félnek a visszautasítástól, ráadásul sokan csórók egy jó nőhöz, illetve sok haverom inkább prostizik. Én is.

Egy prostinál idő, pénz és energiapazarlás nélkül megvan egy fullos csaj, következmények nélkül. Ráadásul változatosabb. Ma egy 18 éves, vékony, szőke, hétvégén meg egy fullos, barna MILF.

2018. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%

Mert a "férfiakért" (mondanom sem kell, csak az alfák vannak ebben a körben) komoly verseny van, ha átlagnőkėnt próbálkozol, kénytelen vagy kezdeményezni.

Mivel neked a faszbuk profilodra csak fullos pasi kell mint "kapcsolatban xy-al", vagy beszállsz ebbe a nevetséges versenybe, vagy marad az "egyedülálló" :)

2018. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
És ti miért várjátok el a világot cserébe a használt, rojtos nunitokért? Látod, mi is tudunk ilyeneket.
2018. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Barátaim körében szinte kivétel nélkül azt látom, hogy a pasik annyira elkényelmesedtek, hogy nem igaz.Van egy barátnőm 4 éve nem kapott semmit a pasijától se szülinap, se karácsony és ha mennek valahova a lány fizet.Nem azt mondom, hogy halmozzon el ajándékkal meg néha a lánynak is kell fizetni, de ez azért már túlzás. A pasi meg elvárja, hogy minden nap főzzön neki, ápolja ha beteg, vásároljon be, ő nem csinál semmit... hazamegy este a csaj lakására és lefekszik, mert fáradt...A lány is gáz, hogy nem dobja ki, de nagyon sok ilyen esetet látok sajnos, tudom mi nők is tudunk szemét módon viselkedni nem mondom, hogy nem.
2018. dec. 9. 12:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen abban semmi kivetnivaló, ha az ismerkedés során a nő IS udvarol a férfinak, mert egy férfinak is jól eshet, ha érdeklődést mutatnak az irányába, éreztetik vele, hogy kölcsönös a vonzalom, keresi a nő a társaságat és nem csak neki kell tepernie. Ez részben a feminizmussal, egyenjogúsággal és a régi társadalmi nemi szerepek megváltozasával alakult így.

Ettől még férfi marad a férfi és nő marad a nő, csak eltűnt a klasszikus alá-fölé rendeltségi viszony, egyenrangú partnerek és az ismerkedésbe is egyenrangú partnerként tesznek bele.

Ismétlem ettől még nem vesznek el a nemi jellegek.


A töketlen szerencsétlenség már más téma. Ott nem kiegyenlítődik, egyenrangúvá válik, hanem az ELLENKEZŐJÉBE fordul át. Itt a nő iranyít az ismerkedésben és a kapcsolatban is, itt alá-felé rendeltségi viszony van, de a nő az aktív és a férfi a passzív fél.

Ennek az oka a hiányzó/hibás férfikép miatt kialakult viselkedésminta. Viszont az ilyen srácok pont, hogy nem a teremtés koronáinak tekintik magukat, ellenkezőleg, ők a nőket tartják valamilyen nagyszerű felsőbb rendű nemnek, akik gondoskodnak róluk. Az sem segít, hogy a gép előtt kockulnak, így más férfi csoportoktól tevékenységektől is elszigetelik magukat.

Válás után egyedül nevelő és háztartást vezető, egzisztenciát épitő anyuka a példakép. Utána az iskolakban is főleg nők tanítják és nevelik. Így kialakul a tudalatti világukban egy olyan kép, hogy a nő az erősebb, a gondoskodó, irányító és alá rendelik magukat. És ha méltó egy nő figyelmére, akkor a nő udvarol neki, randira hívja és majd irányítja az életét.

2018. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!