Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kolléga találkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléga találkozni akar civilben, utána meg letiltott, miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerjök egymást a pasival. Ő kezdett el közeledni hozzám, tetszettem neki, kereste a társaságom és nekem is szimpatikus volt. Szerelmes voltam belé, de ő nem akart komoly kapcsolatot, mert épp nemrég szakított a barátnőjével. Így nem lett a dologból semmi csak csók, de jóban maradtunk, én kerestem mást. Közben civilben is eljártunk ide-oda a többi kollégával csapatosan. De csak nem hagyott, továbbra is működött közöttünk a kémia, de visszafogtuk magunkat. Amikor szétmentem az akkori pasimmal, akkor újra a közelembe került, aludjak nála, stb. Mondtam neki, hogy én nem akarok már tőle kapcsolatot, elmúlt a "fellángolás", de mivel izgalmas volt és tetszett, így mondtam, hogy valamikor beszéljük meg kettesben, hogy mi férne ebbe bele.

Utána én munkahelyet váltottam, de még párszor írtunk egymásnak, de mindig lemondta a találkozót minden hülye indokkal, úgy hogy közben visszahallottam, hogy bulizni is volt, meg kocogni, stb, szóval bőven lett volna 1-2 órája találkozni velem. Ezt megelégeltem és mondtam neki, hogy erre semmi szükség, akkor inkább hagyjuk. Erre ő még írt, hogy ezt most miért mondom, stb, utána nem beszéltünk. Nem írtam neki, nem hívtam, semmit nem csináltam ezek után. Egy hét múlva pedig kitörölt mindenhonnan és letiltott a facebook ismerősei közül, írni se tudok neki, se semmi.

Most ez mire volt jó? Miért csinálta?


2018. dec. 9. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy megbántottad vagy megsértődött.

30n

2018. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!