Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdagoknak könnyebb csajozniuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdagoknak könnyebb csajozniuk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 15:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
tudod mibe ülj bele :D
2010. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én elég jól állok anyagilag. Nagyon sok ribancot fel lehet így szedni könnyen. De ezt én már kinőttem. A normálisabb lányoknál (akikből elég kevés van) meg ugyanannyi az esélyem, mint neked vagy akárkinek.


24F

2010. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Csajozni biztos könnyebb, valódi társat találni sztem nehezebb, mert nem tudod, h a pénzedért vannak-e veled. Én örülök neki, h csórón ismertem meg a barátnőmet :)
2010. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 199303 ***** válasza:
Hát én lány vagyok. szerintem a nem gazdag fiuknak is könnyü csajozniuk mert a lányok nem csak a pénzre hajtanak:) jo persze van kivétel sajnos akik arra hajtanak:( de amugy a többségük nem arra hajt h menyi pénze van a srácnak:) 17/L
2010. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem,ha egyszer tökre odavagyok érte akkor nem igazán érdekel,hogy gazdag,vagy nem.De végül is lehet,hogy van benne valami,mert a gazdagabbak igényesebbek,és melyik lány nem szereti a jól öltözködős,mindig ápol fiúkat?!:P
2010. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

válaszom tömören:


NO MONEY

NO HONEY

2010. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy igen.

Szerintem az az érdekesebb oldala a dolognak hogy a csórók-mert mint mondják Mo.a" 3millió koldus hazája" hogy boldogulnak? A rengeteg csaj mind lefekszik a gazdagoknak és amelyiknek nem jön össze a parti a biológiai óra ketyegéséig azok feladják és beérik a pénztelenebbekkel és onnantól mint kvázi maradék tudnak szemezgetni belőlük a plebs nyomorgó tagjai?

2010. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem biztos, hogy jó ötlet.


Én a jelenlegi élettársamat nem hoztam haza annak idején több, mint másfél hónapig. Azt mondtam neki, hogy szégyellem a lakásomat. Egy lyukas farmerban ismert meg. A randikra soha nem autóval, hanem egy robogóval mentem.


Mikor már nagyon jóban voltunk hazahoztam. Kicsit csodálkozott, hogy mit szégyellek egy több, mint 14 szobás villán. Szerintem magától is rájött, hogy miért nem árultam el. Sokkal jobban érzem magam, hogy ez a bombázó miattam van velem.

2010. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A történethez hozzátartozik, hogy a páromnak viszont alig hiszi el valaki, hogy megismerkedésünkkor egy átlagos anyagi helyzetű (más szóval sajnos csóró) srácnak hitt.
2010. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
a 14szobás villát a saját két kezeddel hoztad össze?
2010. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!