Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van abban valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban valami hogy azok a lányok akik minden szempontból tökéletesnek tűnnek nagy eséllyel mentálisan nem okésak?

Figyelt kérdés

Nem az első eset hogy megesik velem, de most a legutóbbi nagyon megviselt.

Tökéletes volt a csaj, külsőre is irigykedtek a haverjaim hogy milyen jó nő, emellett nagyon intelligens, vicces, nagyon hasonlítottunk, mindig a kedvembe járt. A szex 10/10es volt vele, ilyen jó még senkivel. Aztán néhány hónap járás után egyre furcsább lett, éreztem hogy manipulál, állandóan hisztizett, önzősködött, egyszer azt képzelte ő a világ közepe máskor meg ütögette magát és karmolászta mer hogy gyűlöli magát stb. Mint kiderült borderline személyiségzavarja van... én próbáltam megbékélni ezzel, arra koncentrálni hogy milyen tökéletes nő, de pszichésen kikészített ezért ott kellett hagynom. Azóta már mást kezdett el hülyíteni


2018. dec. 11. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Számos mentális beteg többet tud a pszichológiáról és az önfejlesztésről, mint "normális" társaik, mert ők rászorulnak, hogy tudatosan hessegessék el a démonjaikat."


Ez így van, de ez nem következik abból, amit én írtam. Az én válaszom nem mentális betegekre vonatkozik. Én arról beszélek, hogy a túl szép nőknek általában vannak belső defektjeik, nem érdemes velük együtt élni hosszú távon.

2018. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

“Én arról beszélek, hogy a túl szép nőknek általában vannak belső defektjeik, nem érdemes velük együtt élni hosszú távon.”


De konyorgom, megis miert lennenek egy szep nonek defektjei? Nem ertem, hogy birsz parhuzamot vonni a kinezet es a mentalis egeszseg kozott. Vezesd mar le akkor kerlek, hogy ezt megis, hogy kell elkepzelni. Vagy egy hiteles link is megteszi.

2018. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rockarc ***** válasza:

Szerintem szolj az apolodnak, hogy most a masik udvarra akarsz kimenni.


De viccet felreteve, nem tudom hol ismerkedsz, de arra ne menj tobbet.


42F

2018. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!