Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lelkileg és szellemileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg és szellemileg vágyok a barátomra, de testileg már kevésbé. Változhat ez?

Figyelt kérdés

Nyilvános helyen nem igazán vágyom az érintésére, kézfogásra, csókra, ölelésre stb. Ezt ő szóvá tette, ő állandóan rajtam csüngene és fáj neki, hogy én nem annyira. Az ágyban más a helyzet, ott nem jövök zavarba. Lelkileg viszont vágyom rá, 0-24ben beszélgetnék vele vagy vele lennék, tényleg kedvelem. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, most kezdenek elmélyülni az érzéseim, remélem megjön a kedvem a fizikai kontakthoz is. Ő az első komoly párom, lehet ezért is van így. Mit tegyek? Figyelni fogok, hogy bújósabb legyek stb. de nekem zsigeri ez a távolságtartás, én így nőttem fel.

25N



2018. dec. 11. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem fontos az ölelgetés, bújás. Azt írtad, hogy így nőttél fel, neked természetes, ha nincs testi kontaktus. Mivel a szex oké, szereted őt, szerintem nincsen baj, egyszerűen neked mást jelent ennek a kimutatása. Magyarázd el neki, hogy te alapvetően nem vagy egy tapizós típus, szereted őt, de más a szeretetnyelved.

Nehéz lesz összehangolni a dolgokat, de nem lehetetlen.

2018. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Magamból indulok ki én soha nem szerettem az utcan való enyelgest, olelkezest csókot , utalok kezen fogva sétálni mert idegesit bujos fajta sem vagyok. Nem igényelek annyi testi kontaktust mint más. Ezzel nincs semmi baj szerintem. Próbáld ezt megbeszélni a paroddal hogy te ilyen vagy

N24

2018. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként külsòre vonzónak találod őt?
2018. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokkal inkább a személyisége tetszik, mint a külseje, azzal is fogott meg. Valószínűleg ez a baj. Eddig velem egykorú, átlagos vagy sportos fiúkkal volt dolgom, ő idősebb, nem sportos hanem pocakos, szőrös stb. De nagyon sekélyes lenne tőlem ha emiatt nem szeretnék igazán belé.
2018. dec. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!