Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok féltékeny egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny egy fiú barátomra? Hogyan tehetném félre ezt az érzést? Nincs is jogom hozzá (? )

Figyelt kérdés

Ha szeret, magamért szeret. Mégis féltékenykedek ha más lányokkal is beszélget. Miért van ez? Szeretném elmélyíteni ezt a barátságot legjobb barátság szintjére, mert tényleg nagyoon kedvelem, és hozzá hasonló emberrel még életemben nem találkoztam.

Kezd alakulni bennem is valami. Csak két bökkenő van az egyik, hogy kicsit alacsonyabb tőlem (2-3cm) és osztálytársam. Már egyszer megjártam egy másik osztálytársammal. Úgy érzem mintha valami marcangolna belülről amikor látom, hogy más lányokkal beszélget élőben, vagy neten. Velem is szokott, de akkor is.

már a kedvenc könyvét is kölcsön adta, persze körülbelül ötször elmondta, hogy nagyon vigyázzak rá, mert nagyon imádja. Egyre inkább azt veszem észre, hogy olyanokra gondolok, hogy istenem milyen gyönyörű szemei vannak, meg figyelem a szemem sarkából minden egyes mozdulatát. Jó lenne ha minimum odáig eljutnánk, hogy a legjobb lány barátjának érezne. Akkor tudnám, hogy én vagyok a legjobb barátja, és megnyugodnék még ha több nem is. Jó lenne vele sokkal többet beszélgetni, odadőlni... Nem vagyok szerelmes, legalábbis még nem. Az a baj, hogy nálam nehéz megmondani mikor vagyok az. tanács? hasonló helyzetben volt/van már valaki?


2011. márc. 1. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék, hogy ne érezzek többet barátságnál? Normális ha féltékenykedek? ha csak kizárólag barátságot éreznék is féltékenykedhetek? Mit tegyek?
2011. márc. 1. 20:22
 2/4 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs ő hogyan érez, már mondott olyat, hogy amikor beszélgettünk valakiről, és mondta, hogy biztos tetszel neki... én meg így ilyen biztos nem arcot vágtam. erre ő: miért ne tetszenél?

a másik: amikor azt mondta, hogy ő is olyan sejtelmes, mint egy másik osztálytársunk akinek tetszek. zárójelben oda tette, hogy lehet, hogy nem, illetve ez örök rejtély marad.

van egy külön szó is ahogy egymást hívjuk. szerintem csak engem hív így. Remélem nem is fog mást is. Akkor tényleg nagyon pipa leszek.

2011. márc. 1. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értek veled egyet. Persze te ismered a saját érzéseidet, de szerintem kezdesz belezúgni ebbe a gyerekbe. Azokat amiket leírtál egy sima barátságban nem kéne érezned. Ha nem is szerelem, de biztos hogy nagyon bejön. A negatív tapasztalataid ellenére én mégis azt javaslom, hogy próbálj meg több lenni mint a barátja. Nem tudom hogyan érhetéd el. Talán több jelet kéne küldened és még több időt vele töltened és kezdeményezni sulin kívüli találkozást. Mert ha legjobb barátok lesztek akkor meg egy idő múlva jössz azzal a kérdéssel hogy: szerelmes vagyok a legjobb barátomba, mit tegyek?

Én így látom..

2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon édes, teljesen odavagy ezért a fiúért. Hagyd ezt a legjobb barát elképzelést a fenébe és inkább kezdeményezz.
2011. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!