Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas lányok (175+,180+), mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok (175+,180+), mit tennétek, ha egy alacsony,165-170 cm magas fiú bepróbálkozna nálatok? Imádom a magas lányokat 168cm/F :D

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Pedig jobb ha elfogadod! Hiába sportolsz meg csinálsz bármit egy nálad magasabb nő zavartnak érezné magát,állandóan attól tartana,hogy ki cikizi, ki beszéli ki,nem tud egy magassarkút felvenni, és ami a legfontosabb,hogy nem tudná nőként érezni magát! Próbálkozni szabad,de ne fűzz hozzá sok reményt! ;)
2018. dec. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem sokkal vagyok nálad magasabb, de nem mondanám, hogy soha egyetlen magasabb lánynál ne lett volna esélyem. Bár igaz, én meg pont az alacsonyabbakat kedvelem. :-)

Nem vagyunk egyformák. Van, akinél kardinális kérdés a testmagasság. Mint ahogy neked is megvan a magad ideálja, ezzel sokan mások is így vannak. De jónéhány működő kapcsolatot láttam már, ahol a férfi alacsonyabb volt a nőnél, és nem csak 1-2 centivel.

2018. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A többség nem fog férfinak tekinteni.

Nagyon kevés az olyan magas nő, aki nála alacsobyabb férfiban mást is lát a magasságán kívül.

2018. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem venném jó néven egy alacsonyabb srác közeledését... Előző kommentelő már írta, hogy nem tudnám nőnek érezni magam mellett. De ismerek olyan magas lányt aki nála alacsonyabb sráccal van együtt és jól megvannak

Tehát ez személyfüggő : )

2018. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
imádom a magas lányokat
2018. dec. 16. 23:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is, de ettől még nem fognak velem szóbaállni.
2018. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Biztos nem ilyen vaskalaposak mint itt leírjátok
2018. dec. 17. 00:54
 18/19 A kérdező kommentje:

Most én is mondhatom,hogy a fekete hajú lányokat szeretem

De ez nem jelenti azt,hogy ne állnék szóba szőkével

2018. dec. 17. 00:54
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 nem az összes, hanem a többség.

Minden nap látni egy-két ilyen felállású párt, de ez 20ból 1 vagy kevesebb.

Magyarul lehetséges, elő is fordul, de nehéz lesz, mert a többségük nem tart férfinak.

2018. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!