Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túlaggódom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlaggódom? Valamit kellene tennem vagy várjak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egyszer találkoztam. Aznap este még írt, illetve másnap leírta, hogy szeretne velem tovább ismerkedni, de most ez a hónap nagyon húzós neki a munka miatt, de ha kibírom januárig, akkor gondolkodhatunk komolyabban is. Mondtam neki, hogy nekem se könnyű a december, szóval várok persze, utána pedig próbáltam vele beszélgetni facebookon még, de arra már nem reagált. Ennek már lassan egy hete, azóta nem hallottam felőle. Nyilván szólt, hogy sok a dolga, tehát nem kellene benne kételkednem, de már annyiszor átvágtak, ott van bennem, hogy mi van ha ő is? Kicsit félek, hogy csak le akart rázni ezzel. Persze nem kéne rajta ennyit gondolkodnom, mert egyszer találkoztunk csak, de annyira megfogott benne valami.

Előre is köszi a válaszokat.


2018. dec. 16. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

fogd fel úgy, hogy ha ő nem lenne akkor sem tennél mást csak várnál, nem?


ez most nem téged akar minősíteni csak gondolom nincs szorított randiütemterved..


várd ki..

2018. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének húzós az év vége. De ha valaki érdekel, szakítok rá időt. Manapság meg pár szót chatelni mindenkinek van ideje. Milyen idősek vagytok? Szerintem nem ő lesz a te embered, ne vesztegesd rá az időd.
2018. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

1 hét alatt azért csak jut idő egy-két sor üzenetre szerintem...

Ne aggódj annyit, írj neki te! Ha nem mész utána a dolgoknak, akkor tényleg csak át fognak bszni mindig.

2018. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megertem, ha valaki elfoglalt, de hogy egy jól sikerült találkozás után pár perces üzenetekre nincs ideje, azt nem. Ha nem táplálja benned azt, hogy fontos vagy, akkor ez a dolog szépen kihűl és elhal januárig. Mit vár, hogy majd gombnyomásra ott folytatjátok januárban, úgy hogy addig mellőz?!
2018. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rockarc ***** válasza:
84%

Tenyleg gaz, ha meg vissza irni sem tud. Fogadjunk, hogy az emberek 90%-a elfoglaltabb nala, es megis megoldjak. Komolytalan a pali, ezen mar nincs mit aggodni, lepj tovabb.


42F

2018. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz, ne várj rá!
2018. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen hanyagolnam. Az oke, hogy nem tervez orakig tarto programokat (mondjuk ha sok a melo, akkor is munka utan raerne, de ha pl egyetemista, es vizsgakra keszul ejjel-nappal, akkor ertheto.) De egy sor uzit minden nap irhatna, ha valoban erdekelned, akar tanul, akar nem.

Engem innentol nem erdekelne, ha hivna se ernek ra neki tobbe.

2018. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!