Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek...

Van egy lány akinek komolyabban elkezdtem udvarolni. Tinderen vette fel velem a kapcsolatot, és törölte is magát onnan rövidesen ahogy elkezdtünk beszélgetni. Sütöttem neki, elvittem moziba, plüss macit adtam neki Valentinra, kulcstartót, bonbont benne egy szívecskével. Órákon át játszottunk közös programként playstationon, sokat nevettünk. 1 hétnyi ismerkedés után nála is aludtam, mert elhúzódott nagyon a játék. Mondta, hogy később szeret meg valakit. Mégis aztán azt mondta, hogy szeret, de tegnap állítása szerint viccből mondta, hogy ez amolyan barátság extrákkal.


Hirtelen minden össze dőlt bennem, olyan semmisnek érzem az igyekezetem... Persze mondta, hogy még eddig senki nem nyújtott neki ennyit. Most mit csináljak? Ne keressem egy ideig? Túlságosan nagy lovon érezheti magát? 20/f 20/l



2018. febr. 21. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

" Sütöttem neki, elvittem moziba, plüss macit adtam neki Valentinra, kulcstartót, bonbont benne egy szívecskével."


Tényleg nem érzed mi a gond?

2018. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet én voltam a hülye, hogy nagyon rá akaszkodtam... De nagyon fontos nekem ez a lány... Mit tanácsoltok?
2018. febr. 21. 10:52
 3/18 A kérdező kommentje:
Aztán még azt is mondta, hogy nem akarja, hogy barát zónában maradjak. Nem értem...
2018. febr. 21. 10:53
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Állj a dologhoz kicsit férfiasabban...
2018. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De valami konkrétumot írjátok...
2018. febr. 21. 11:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapkodtál. Egyelőre mondd el neki, hogy sajnálod ha gyors voltál, de te komolyan gondolod vele. Kérdezd meg ő mit gondol erről és ő mit szeretne. Majd utána lassabban ismerkedjetek, beszéljetek, ne fektesd meg első talinál...
2018. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Keresheted, de szerintem kicsit a lendületedet fékezd meg :).


Ez az agyonhalmozás lehet, hogy kizökkentette.


1 hét után azt mondani, hogy szeretlek, kicsit elhamarkodott és komolytalan.


A következő néhány napban irányulhatna egy-két beszélgetés arra, hogy konkrétan ki mit akar a másiktól.

2018. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tegnap megkérdezte tőlem, hogy szeretem-e. Mondtam, hogy igen. Igyekszem vissza fogni magamat. Aztán kérdezte, hogy pénteken már nem is megyek? Mondtam, hogy szívesen megyek én mindig. De kicsit hagyom levegőhöz jutni.
2018. febr. 21. 14:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Én hamar megszeretek valakit, és nem akartam hazudni neki. Ezt el is mondtam neki, mikor megkérdezte.
2018. febr. 21. 14:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok. 🙂

Na látod! Lehet van esély, csak az elején még halgass az agyadra is, hisz mégsem ismered még teljesen! 😉 De ez nagyon jó így, főleg, hogyha tudtok beszélni, meg tudjátok beszélni a dolgokat. A kommunikáció fontos. Egyelőre még ne bízd el magadat, mert ebből még bármi kisülhet...Én mindenesetre szurkolok 🤗

2018. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!