Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran normalis beszelni a randizasi periodus alatt?

Figyelt kérdés
Az elmult harom hetben ketszer talalkoztam a pasival, talalkozas utan mindig egybol irt, de amugy nem ir mindennap.
2018. dec. 17. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Hat en az elso randi utan ha szimpi a lany minden nap irok neki eslegalabb alap beszelgetest folytazokhogy lassa tenyleg erdekel, plusz szervezem a kovetkezo randit.


Ha eltunik napokra es nem is jelzi akkor ott valami nem biztos hogy ok :)


29F

2018. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Phúazta...

Tudod, annyiszor normális, ahányszor azt igénylitek. Amiből egyébként nagyon jól le lehet szűrni, hogy mennyire érdeklődő a másik.

Te pedig gondolom, csak akkor írsz, ha ő rád ír, nehogy véletlenül is azt lássa, hogy érdemes veled kezdenie...

2018. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel manapság elég egyszerű felvenni egymással a kapcsolatot, így a minden napos beszélgetés is normális szerintem.
2018. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan, hogy normális vagy nem normális.Ki mennyire igényli..Azért napi egy-két üzenetre (pl.reggel és este) mindenkinek van ideje.Aki nem szán rá kb. fél percet azt nem is érdekled igazán.
2018. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akivel komolyan erdeklodunk egymas irant, napi kapcsolatban vagyunk, mert nem kerul semmibe. Ez csak melegen tart max.
2018. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy előttem is írják, kinek mi az igénye erre. Én alapvetően olyan ember vagyok, aki senkivel nem igényli a mindennapos kommunikációt, így nekem egyáltalán nem okoz gondot, ha pár nap kimarad. Akkor sincs rá igényem, amikor szerelmes vagyok, de a legtöbb ember nem így működik.
2018. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a napi kontaktosokhoz. Mennyi idősek vagytok? Bár nem vagyok már tini, aki a telefonon lóg egész nap, de szakítok rá időt, ha van valaki, aki érdekel, annak írok.

2 amúgy találkozás kevés a komolysághoz, és esélyes az is, hogy másokkal is randizik.

2018. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Én sem igenylem a mindennapi kukommunikaciot attol hogy valaki tetszik.
2018. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi kontakt.
2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:
52%
En is a kolcsonosseget emelnem ki. Egy jo reggelt-tel te is indithatsz, es akkor nem fog kimaradni nap. Mellesleg ha ennyire passziv vagy, akkor ne lepeodj meg, ha a kiszemelted mas utan nez. Egyszer majd azt veszed eszre, hogy nem ir tobbet. Onnantol pedig hiaba kapalozol utana, a tortenet veget er.
2018. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!