Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi fel akar vidítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fel akar vidítani, az mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Ha lehangolt vagyok, azt rögtön észreveszi, ilyenkor próbál megnevettetni. Érdekli, hogy mi van velem. Ha elbizonytalanodok biztat engem, azt akarja, hogy jó legyen a kedvem.

Egyébként egyáltalán nem nyomul, vagy ilyesmi, mondjuk egy kis cégnél dolgozunk, ahol összesen 10-en vagyunk,és lehet, hogy nem akar a kollégák előtt...


2018. dec. 19. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedvel téged. Tessék egy normális válasz. Kellemes Ünnepeket!
2018. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem nyomul, de egy férfi fejében mindig ott motoszkál egy potyad.gás lehetősége...
2018. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha csak szexuálisan vonzódna hozzám, akkor nem hiszem, h észrevenné, ha lehangolt vagyok, mert eléggé igyekszem palástolni.
2018. dec. 19. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan vallják, hogyha egy nőt megnevettetsz, a szíve a tiéd. A lehangolt állapotban lévő nő, szomorú pedig ilyen szempontból "könnyű célpont", mert a pokolból a mennybe lehet repíteni ezáltal. Lehet simán csak szolidáris is, de az is lehet, hogy tervei vannak veled.
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* a lehangolt állapotban lévő, szomorú nő...
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állhat a háttérben ez is, az is. Ha csak veled ilyen, az azt jelenti, hogy valamiért különleges vagy a számára. A lényeg talán az, hogy te mit szeretnél tőle. Ha nem csak barátként gondolsz rá, akkor adhatsz neki finom jeleket, ha egyikőtök sem lép semmit, akkor sosem fog kiderülni, hogy mi van az egész mögött.
2018. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!