Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 éves fiú vagyok Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves fiú vagyok Van egy lány a sulinkban, korombeli Fülig szerelmes vagyok bele de ne tudom mit mondjak neki? Ha hozásszolok elfelejtem mit akarok neki mondani Köszi

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 01:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj előtte természetesen! Ne színészkedj, csak magadat add!

Szünetekben menj oda hozzá, beszélgess vele! Nem kell itt nagy beszédekre gondolni, kérdezd meg, hogy van, suliban állandóan bevethető téma, hogy milyen órájuk lesz, melyik tanárral, itt aztán a kedves tanerőt is ki lehet beszélni, hogy milyen uncsi az órája, vagy hogy az a szemét mindig mennyi házit ad, stb. :D

Suliban ha van büfé, alkalmanként meghívhatod valamire, vagy vehetsz neki egy csokit, biztos örül neki.


f/27 tanár :)

2010. jún. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem tetszik a csajoknak, h zavarba jösz és elfelejted amit mondani akarsz.....

ilyenkor igaz, h a szemedből tudja mit akarsz... :D

2010. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá és mond azt hogy

Szia hiszel a szerelem elsö látásba, vagy sltáljak el elöted mégegyszer?=P

2010. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezt csináld:


Menj oda hozzá:


"Hé baba, döcögjünk el a placcra, utána rejszolok egyet előtted, utána ha akarod reszelünk, és jól kerázom a fosódat és 3 hétig nem fogsz szarni, úgy széttolom a fingódat!

2010. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"
2010. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mondd neki:


"Ha járunk, kinyalom neked, nah?"

2010. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De köcsögök vagytok...én is 12éves vagyok,de voltam már szerelmes nem is 1x nem tudom mit izéltok itt.Valamikor el kell kezdeni:)


Amúgy menj oda hozzá hívd félre[oda ahova nem hallja senki]és kérdezd meg,hogy nincs kedve-e találkozni mondjuk elmenni a parkba sétálni vagy valami ilyesmi.Ha igent mond akkor már sima ügy.Aztán 1. randi után vidd haza és teperd le:) Nem ám:) Remélem sikerül:)Amúgy ha gondolod vihetsz neki egy kisebb ajándékot,amit tud értékelni.


12/L

2010. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát kedves utolsó, azt hiszem nálatok és nálunk más fogalma van a szerelemnek... "voltam már szerelmes nem is 1x nem tudom mit izéltok itt."... az ember nem sürün szerelmes úgy igazán.;) meg nálatok 12-13 éveseknél még "ciki" elmenni 1 sráccal sétálni, meg ilyenek, mert a barátnök mit fognak szólni...:D 16/L
2010. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyilván mást érez szerelem gyanánt egy 12 éves meg egy 30. Nem tudom, miért kell egyfolytában belekötni, a szerelem mint érzés létezik már tizenéves korban is, még ha mondjuk más gondolatok is állnak mögötte, mint 30 évesen.
2010. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!