Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
A közös hobbink révén egy srác bepróbálkozott párszor, de még nem is találkoztunk soha, de egyáltalán nem volt durva vagy ilyenek. Inkább aranyos. (ott akart nálam aludni a „kanapén”, meghívott gyrosozni stb. hogy ne legyünk ismeretlenek. Haha) de nem adtam be a derekamat. Még azon a héten a baráti társaságunkkal közös programra készültünk,ahova ő vitt el kocsival, egy haverjával együtt. Ahogy megismertem a kocsiban, tök jófej volt, jókat beszélgettünk, jól telt az út. Megérkezve ismét meg akart hívni egy teára, de én nem tudtam eldönteni, hogy ez a megdöntési terv része, vagy tényleg érdeklődik, ezért nem tudtam erre mit válaszolni, így nem lett belőle semmi. De ennek ellenére jól telt a nap. Este a másik szobába a többiekkel lazultunk, ők már elég sokat ittak, és füveztek is. Én is ittam, de viszonylag józan voltam. Láttam hogy már egy másik csajjal bújt össze a kanapén, úgy feküdtek. De tisztára kivoltak már. Jót kuncogtam rajta, hisz nem járunk, de azért picit rosszul is esett,mert nagyon megkedveltem!! Én is elkezdtem mással beszélgetni így. Fél 12 körül elmentem lefekdüni, ő egy óra múlva utánam jött, és bebújt mellém. Nagyon jól esett minden ami történt, de nem feküdtem le vele. Főleg azért nem, mert egy másik lány is aludt a szobában. Végül kézen fogva aludtunk el, hozzámbújt. A reggel is harmonikus volt. Fogta a kezemet, sündörgött körülöttem. A következő két napot a másik társasággal töltötte főleg, és azzal a másik csajjal, aki eléggé rámászott. Mindeközben nézte, hogy reagálok erre. Szombat este kérdezték tőle a haverjai hol alszik, és nekem is mondta hogy jön ide aludni, csak még átmegy egy kicsit a többiekhez. De én már láttam, hogy megint részeg, és ez oda fogja vonzani a másik csajhoz. Kihasználja a helyzetet. Így is lett. Gondolom nem csak sakkoztak. Nem jött vissza, ahogy ígérte. Másnap este el is mentek a csajjal pizzázgatni, amit én is láttam, ő pedig iszonyatosan zavarban volt, és szégyellte magát. Hebegett-habogott... Az utolsó nap elköszönésekor adtak egymásnak egy csókot. De akkor is hirtelen odavillant rám a szeme, én pedig elkaptam a tekintetem. Mondanom sem kell, hogy nagyon-nagyon szomorú lettem az egész miatt....Azt gyanítom, hogy zokon vette, hogy kellettem neki egy kicsit magam, meg hogy megvolt köztünk a harmónia, de végül nem adtam oda magamat teljesen. (Nem akartam így, hogy a másik lány is ott van a szobában, kb. 1 napja ismertem személyesen, és szerettem volna, ha még udvarol nekem egy kicsit.) Így a könnyebb utat választotta. Nyilván szexre hajtott. Nagyon-nagyon megkedveltem. Megvan közöttünk a harmónia, a szikra. Mióta hazajöttünk, azóta eltelt már öt nap A második napon megkérdeztem tőle chaten, hogy lenne-e kedve meginni valamit, de nem válaszolt már három napja. Közben mindenki mást bejelölt instán, meg facebook-on, csak engem nem... A haverjai szerint tök részeg volt, azt sem tudja ilyenkor mit csinál, és hogy nem nagyon szokott gondolkozni. Lol

#randi-csajozás
2018. dec. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok egy vén róka de azért anno mi még nem úgy szoktunk aludni mint a krumplibogarak egymás hegyén-hátán..miféle bagázsba keveredtél?


pardon, csak tépelődtem magamban

2018. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt kategória.

Lol

2018. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Igen,ez bennem is felmerült.. :D Érdekes ez a hozzáállás a pasi részéről.De biztos össze akart szedni valakit könnyed kapcsolatra,csak én bennem több van,ezért ment a másik csajra.Gondolom.Vagy nem tudom
2018. dec. 21. 18:43
 4/5 A kérdező kommentje:

És igazából azt a pénteki összebújást a csajjal, úgymond elnéztem,mert látszott rajtuk,hogy azt se tudják hol vannak... xD És eleinte úgy volt, hogy nem bújik be mellém később este,csak közöttünk alszik..de aztán...

én próbáltam tiltakozni, mert nem értettem hogy miért nem maradt azzal a másik csajjal akkor ha csak szexet akar.Gondolom nem hagyta.

2018. dec. 21. 18:49
 5/5 Rockarc ***** válasza:

A konnyebb utat valasztotta. Ne band. Maskor is ezt tette volna, a jellemhiba nem gyogyithato. Nincs veled baj, lepj tovabb.


42F

2018. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!