Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan ismerkedhetnék Facebookon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 1 év szingliség után azt érzem, hogy újra szívesen ismerkednék, randiznék. Nincsenek elvárásaim, ahogy alakul úgy alakul. Nem futok senki után, egyedülállónak lenni sem olyan rossz 😃

Soha nem csináltam viszont olyat, amire most készülök. A Facebook random feldobott egy srácot, akivel vannak közös ismerőseink. Megnéztem a profilját és mivel szimpi volt, arra gondoltam, hogy bejelölöm.

Mit gondoltok: hogy jön le ez egy lánytól? Tolakodó? Elveszi a vadászat élményét?


Tudom tudom...azt írtam, hogy nem rögtön komoly párkapcsolatba szeretnék kezdeni, tehát igazából "mindegy", de azért teljesen mégsem az...


(A srácnak természetesen nincs barátnője, erre azért figyeltem 😂 .)


Tanácsok / tippek?

22/N


Köszönöm!!



2018. dec. 28. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mered bejelölni, akkor nincs mit tenni.
2018. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"(A srácnak természetesen nincs barátnője, erre azért figyeltem 😂 .)+"


Ez azért nem biztos.

2018. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy máshogy teszed fel a kérdést, még nem változik a helyzet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolati státusza nem nyilvános valószínűleg, csak halkan megjegyzem.

Én személy szerint (nemtől függetlenül) nem lennék vevő random emberek jelölgetésére, de ahogy érzed.

2018. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló: azt a kérdést nem én tettem fel de talán jól fognak jönni a válaszok. Köszi ✌ 😂
2018. dec. 28. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Így ismertem meg páromat, annyi, hogy én összekevertem egy sráccal, akivel akkortájt dumáltam munkahelyemen. Egyetemen dolgozom, és az egyik oktató szakdolgozója volt, de sose kérdeztem a nevét, csak látásból ismertem, meg néha beszélgettünk. Páromat feldobta a facebook, 10+ közös ismerős, mind egyetemi, és a profilképe alapján ő is lehetett volna az a srác. Mikor kiderült a félreértés, elnézést kértem, és már töröltem volna, mikor ő javasolta a randit. Ennek több, mint 3 éve.

Igazából nincs mit veszítened. Ha nem lesz szimpi neki a közeledésed, akkor bocsánatot kérsz, és hagyod a dolgot. Ha nem zaklatod, erőlteted, meg veszed szenvedősre a dolgot, legrosszabb esetben is csak forgatja rád a szemét, és ridegen elköszön. Kevesebb nem leszel tőle, megpróbáltad, ha nem, nem, majd akad más. Nem kell rágörcsölni.

2018. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyen abszolút 50-50. Ha őt nem zavarja hogy egy idegen bejelöli, esetleg ráír és képek alapján vonzónak talál (netes ismerkedés hátránya szerintem hogy ott az ember nagyon külsőre ítél elsőre és sokan nem is folytatják a beszélgetést ha elsőre nem jön be pedig amúgy ehet hogy belsőleg meg tökre összepasszolnának) akkor lehet belőle valami.

De én pl nem kedvelem ha teljesen idegenek jelölnek be. Ha legalább látásból ismerem úgy hogy meg sosem beszéltünk ( pl egyetemen mindig látjuk egymást az más) akkor okés.

Nincs mit veszítened.

2018. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!