Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik barátnőm 13 lesz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm 13 lesz és a halasnapokon be akar rugni a parton a haverjaival (ott szeszes italt is kiadnak anélkül hogy kérnének személyit. ) mit tegyek hogy lebeszéljem őket róla? SEGÍTSETEK!!

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mért tartunk itt 13 évesen??

Hidd el ha be akar rúgni be is fog, remélem a detoxban végzi... Az sem helyes, ha betol 1 sört, vagy bacardit..

Kéne neki egy rendes srác, aki vigyáz rá, meg a srác se ilyen beb@szós.

15/f

2010. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nielindi ***** válasza:
100%
nem az a gáz, h be fog b@szni, hanem hogy majd hárman tolják , mert magárol nem tud majd.
2010. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jó most 13 évesen előtt sose ivott semmit se + még lány is kb meg iszik egy fél pohár valamit vagy 1 sört aztán kb már kész is van tőle :D az meg azért annyira nem veszélyes. mondjuk 13 évesen nem tudom minek akar berúgni, persze nekem is vannak ismerőseim akik ilyen idős korban kezdték , de nem lányok, na mind1.
2010. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne beszéld le! Csak csinálja, vagy detox vagy hányás vagy ilyesmi!
2010. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki hogy a megszakításos módszer nem védekezés, és adj neki kotont...ha már ri.banc legalább gyereket ne csináljon ilyen fiatalon

16L

2010. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Funktasztikus ***** válasza:
osztáyltársam 2 korty tabistol behányt( tablettás bor) igaz ő 14 volt nem még éppen kis 13 éves-.- istenem legyen detox...
2010. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az óvszeres ötlettel. Ha ilyen idióta, legalább ne szaporodjon...
2010. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tiszafüredi vagy?csak a halasnapok miatt gondolom.15/L
2010. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha beakar rúgni rajta. Az én egyik ismerősőm lány 12 évesen rúgott be és lesmárolta az egyik haverját aztán rókázott.
2010. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem füredi vagyok,csak a halasnapok miatt megyünk le...

megszokás....:)

2010. jún. 29. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!