Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randin leszólnák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randin leszólnák a fizetésed, de elmennél újra ugyanazzal az emberrel megint?

Figyelt kérdés

A helyzet sajnos a következő: randiztam egy férfivel (fiúval?) és mikor szóba került a fizetés téma konkrétan kinevetett. 136.000-et keresek, nem szégyellem, de ez azért nekem nem empátiáról árulkodott.

Ti elmennétek még vele vagy hagynátok ?



2019. jan. 7. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Hagynám, nagyon bunkó volt.

24 N

2019. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Igenytelen
2019. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Visszakérdeztem volna, hogy ő mennyit keres és mit dolgozol és hol.


Az ország kb háromnegyede minimálbéren dolgozik. Szóval a képébe röhögtem volna.

Én se keresek sokat, de ez is csak politika.

2019. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%

Vajon akkor is feltennéd a kérdést, ha:

-ő nem keresne (valszeg) nálad 2x 3x annyit?

-te lennél a férfi, ennyire kevés fizuval? :D

2019. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Soha többet még csak szóba sem állnék ezek után vele. Amúgy sem illik egy randin a fizetésre rákérdezni.
2019. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
1,1 millió a nettó fizetésem. Még senki nem kérdezett rá randin...
2019. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Azon a ponton kellett volna felállnod,és hazmenned.


6# Mert látják rajtad,h van mit a tejbe aprítani.☺


4# Miért feltètelezed,hogy minden nő a kocsira, lakásra és pénzrehajt?Egyáltalán nem igaz! Szemberöhögni akkor is nagy bunkóság,igazábòl maga a témát felhozni is egy szégyen kategória.

2019. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem menj vele randizni. Lekezelő és sértő. Egészen biztos, hog minden másban is.

Pont az ilyen apróságok árulják el valaki igazi jellemét, nem a tudatos széptevés.

2019. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nem csak szerintem volt ez túlzás.


A munkámról beszélgettünk, amikor eszembe jutott, hogy előtte nap tudtam meg hogy bruttó 2000 forintos emelést kaptam és viccesen megosztottam hogy mekkora különbség lesz ez. De ő sajnos nem ezen nevetett, hanem az összeget ragadta ki és ez lett a vége.... Kicsit értelmesebbnek gondoltam ettől.

Nem tudom ő mennyit keres, eddig még nem jött fel a téma, az enyém is csak a "poén" kapcsán.

2019. jan. 7. 15:04
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Fizetést randin szóba hozni, vagy bàrmi személyes anyagi dolgot nem illik.

Nem egy értelmes ember az ilyen, én hagynàm a fenébe.

2019. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!