Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ír minden férfi ugyanazz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír minden férfi ugyanazzal a szöveggel?

Figyelt kérdés

Van rendes leírásom és elég sok képem Tinderen. Mégis, valamiért nagyon szeretik ugyanazt a 4-5 kérdést ismételgetni(hogy vagy/hogy telt a napod/mi újság/mesélj magadról) és még én vagyok lehordva, ha kelletlenül válaszolok egy-egy szóban rájuk, gondolván, hogy ugorjuk ezt a szart és beszélgessünk rendesen. Erre azonban sosem kerül sor szinte. Nagyon ritkán van egy ember, aki érzi, hogy ez kínos és nem így kell, az felüdülés. De a többi nagyon pocsék. Miért csak ennyi fantázia szorult a többségbe? Ha én írok valami frappánsat kezdésnek, azzal sem tudnak kit kezdeni, pedig el lehetne indulni rendesen. Helyette letudják egy semmilyen válasszal és elkezdik nyomatni interjúztató módjára a szokásos kérdéseket, amikre ha válaszolok, nem is reagálnak, csak haladnak a következőre.

Miért?


2018. nov. 18. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Mert mit írjon, ha nem is ismer? Attól, hogy a leírásba beírod a sablon "szeretek utazni" szöveget, még nem ismernek.


Na meg a sok egyedi üzenetre való válasz nem kapás, vagy azonnali szétválás után nem törik magukat...

2018. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a szerelem 2ember dolga amiből re vagy az egyik ezért x (x>1000) emberből úgyis csak egy jöhet be.

Nos egyedi hogy van egyedi bemutatkozásod. De én próbálok ilyen esetben arra írni vagy képekhez kapcsolódoan de többször hibázok vele mintha egy ilyen sablonosat írnék.

2018. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mondom, normális leírás. Olyan dolgokkal, amiket nem olvasni minden második profilon és amiből fordított esetben bőven ki tudnék indulni.

Másrészt meg oké, lehet azokat az embereket szivatni a régi sérelmek miatt, akikkel újonnan találkoznak, csak észre kéne venni, hogy pár pofon miatt, amit másoktól kaptak, ha velem viselkednek ergyán és tesznek bele nullát egy beszélgetésbe, nem lesz jobb, mintha legalább az esélyét megadják annak, hogy tudjak mire normálisan reagálni. Vagy nem tudom, mit vár ilyen fogadtatással. Nem vagyok terapeuta, hogy a szabadidőmben idegen férfiakból húzzak elő egy épkézláb mondatot vagy kérdést, amibe beletették magukat, nem csak esztelenül és személytelenül küldözgetik ugyanazt a sablont.

2018. nov. 18. 13:21
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Fogadjunk az nincs benne a leírásodban, hogy hogy vagy és hogy telt a napod. :D

32/f

2018. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha elég jól néznek ki, akkor ezzel a szöveggel is sikerük lesz, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2018. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Igazából mikor Tindereztem idiótasággal írtam rá a lányokra és még is bejött. Szóval amúgy teljes mértékben egyetértek azzal amit leírsz. Egy idő után unalmasak lehetnek ezek a kérdések és az ember belefásul.


Amúgy a Tindert annyira nem ajánlanám. Igaz két éves kapcsolatom alakult ki neki köszönhetően, de teljesen kiöl egyfajta fázist az ismerkedésből. :)


F/23

2018. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ezeken az oldalakon-a tiszteletre mèltó kivèteltől eltekintve-szinte csak valamilyen szempontból defektes emberek tobzódnak.Vagy akik ott vadásznak,ingyen puncit keresnek nagy százalèkban.Nincs min csodálkozni.Nincs motivációjuk a kreativitásra.
2018. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg teljesen mindegy, hogy ki milyen szöveggel indít, mert sokan kép alapján döntenek és írnak vissza, akik meg nem, azok meg jó esetben nem ennyi alapján ítélik meg a másikat, hogy milyen szöveggel indít.
2018. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van, akibe csak ennyi szorult. Van, aki annyinak ír egyszerre, hogy nem jut energiája többre. Van, akinek elege lett abból, hogy hiába ír egyedit, arra sem jön válasz. És vannak, akik tudnának jól beszélgetni, de a párba állásig sem jutnak el.


Hidd el, én is hiába voltam egyedi meg frappáns, vagy válasz nem érkezett, vagy a lány volt sablon, aztán meg már nem is akadt kinek írni, szóval hagytam az egészet.


Viszont azt mondjuk nem értem, hogy a híresen tökéletes női ítélőképesség miért nem tudja ezeket a sablonpasikat kiszűrni már képről? Hisz annyira büszkék vagytok rá, hogy így első benyomás, meg úgy következtetősdi...

2018. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kép alapján döntésnek a matchig volt értelme. Onnantól, hogy matcheltünk, nem azon fog múlni, hanem a beszélgetésen, hiszen akivel beszélgetésre egyáltalán lehetőség nyílik, azok közül mindenki tetszik. Mindenkit el tudnék fogadni, ha jó társaság lenne. De így csak illúzióromboló.
2018. nov. 18. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!