Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl nagy a korkülönbség? (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség? (és még egy kérdés)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy 16 éves fiú akar velem találkozni,járni,de én csak 13vok,és félek a járás gondolatától.Azt mondta a fiú hogy a szemembe nézne,és megmondaná hogy sohase csinálna velem olyat,ami nekem rossz.De ha járnánk is akkor ahhoz bekéne menni a városba,és hát nem hiszem hogy a szüleim elengednének..Mit csináljak?:S
2010. jún. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ne menj be a városba
2010. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne te menj, jöjjön ő.
2010. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tanyán laksz h félsz a városba menni? -.- am nem nagy a korkülönbség, egyszer úgyis meg-b@sz
2010. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem.Hanem ő Pesten lakik,én meg másik helyen,és ő lejön"elém"
2010. jún. 29. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy a korkülömbség... 13évesen nekem volt 20éves barátom is... nem a kor számít.
2010. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

B.SZKI!!!


én 13 évesen még tökre a teletabikra buktam, nem a fiúkra! xD

basszus! csak engem zavar, úgy látszik... 1 13éves kislánynak nem kell barát! pláne, ha félsz! mondd meg az udvarlódnak, hogy ha tényleg szeret, akkor várja meg, amíg te készen állsz!

és kérdezd + anyukádat, kell-e neked barát. biztos, hogy nemet mond!

az anyukák sokszor bölcsek! ;)

2010. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már ezt egyszer megkérdeztem a fiútól,azt mondta hogy rám örökké fog várni...megnézném.
2010. jún. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!