Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, vacsora vendéglőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vacsora vendéglőben unalmas?

Figyelt kérdés

Pár randin túl vagyunk a kiszemelt lánnyal. Voltunk már teázni, moziban, sétálni. Tisztáztam vele, hogy én komolyan gondolom ezt az egészet, amire ő azt mondta, hogy szeretne jobban megismerni (nem mondott igent, de a reakciójából ítélve szerintem van esélyem).

Gondoltam, hogy elviszem vendéglőbe egy vacsorára majd ott beszélgethetünk és talán jobban megismer. Nem túl uncsi vagy idejét múlta ez? Régóta nem udvaroltam már.


2019. jan. 11. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem idejét múlt. És egy vendéglő elég csendes ahhoz hogy nyugodtan tudjátok beszélgetni. Szerintem jó ötlet.
2019. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem,szerintem tök romi
2019. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem, de vigyél puskát is mert ott a vendég lő :)


Különben jobb mint a mozi meg ilyesmi. Én anno mindig enni vittem el a kiszemeltet mert ha gáz akkor legalább ettem egy jót :)

2019. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Vagy főzz neki.
2019. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lenne ideje múlt finomat enni egy jó helyen? :)
2019. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez is egy jó randi opció, bár ha engem kérdezel, én szívesen mennék valami interaktív randira, főként olyanra, ami téged jellemez, mondjuk egy hobbidhoz kapcsolt. Ebből a lány is jobban megismer, és te is jól éreznéd magadat, és valóban téged ismer meg. Ha szeretsz jégkorizni, vidd el, biztosan ő is élvezné. Ha mondjuk értesz egy picit a borokhoz, vidd el valami pincelátogatásra, ahol van bor kóstolás. Ha bowlingozni szeretsz, akkor vidd oda. És még sok féle programot sorolhatnék, de ez attól függ te mit szeretsz. Ha nem tetszik neki az opció, úgyis meg fogja mondani a hölgyemény, de így legalább nyíltan felvállalod azt, amit szeretsz, és valóban jobban megismer. Plusz az aktív randikon nem is kell feltétlen sokat beszélni, és ez is előny lehet a számodra, ha nem vagy a szavak embere. De leszögezem, a vacsora se egy rossz ötlet. Remélem picit sikerült segítenem. (L/20)
2019. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Egész randinak szerintem kevés. Eleve mondjuk evés közben nem annyira illik beszélgetni. Komolyabb témákról meg nem szivesen beszélgetünk úgy, hogy más emberek is hallják szerintem. De ha előtte vagy utána van még egy kis séta vagy nézelődés vagy bármi akkor tök jó ha esztek is valamit.
2019. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem tetszett, amikor a barátom étterembe hívott.
2019. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem unalmas, csak lehetőleg drága helyre vidd.
2019. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!