Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk,de bármilyen jó is éppen az együtt töltött idő,utána ált. mindig eltűnik hetekre,és ez nekem olyan rossz,mert szeretek vele lenni. Persze élem a saját életemet is,csak nem értem ezt a reakciót...

Tudom hogy más lányokkal (is) flörtöl,ismerkedik.Ezért nem lehet megvetni,hisz szabad ember.Próbálkozik.De ami köztünk van,az valami más.Mélyebb mint csak egy randi.Olyan szabad érzés,és természetes.



2019. jan. 15. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ami köztünk van az más" Jah,neked más. De ezt csak Te érzed...És ezt ne téveszd szem elől
2019. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akiknek erős a kisugarzasuk, tudnak rola és tudnak is vele bánni.

Valószínűleg az érzésed egyoldalú.

2019. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Naiv vagy. Fiatalka koromban is ezt hittem egy pasiről, hogy én különlegesebb vagyok/ lrhertek, mint a többi. A folyamat is ez volt, volt hogy egy hónapig se jelentkezett, de ennek ellenére én tök bolog voltam, hogy fontos vagyok neki. Fontos, érted, mikor pont lesz@rta mi van velem! :)

Akkoriban hiába mondogatták nekem hogy ez nem okés így, csak kihasznál, én teljesen meg voltam róla győzödve hogy a mi (leginkább szex) kapcsolatunk valami több.

Keserves volt rájönni, hogy ez egyoldalú volt, de tapasztalatnak végsősoron " jó" volt.

2019. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy ez nem okés így. Nem gondolom azt magamról hogy különleges vagyok,és azt sem hogy kihasznál. Nincs köztünk semmmi fizikai. De ami van,azt miért nem használjuk ki.Miért nem fűzi tovább? Mindig megáll egy ponton. Lebegünk ebben a jó érzésben. Nem vagyok naív.Korábban lehet hogy az voltam.Most tök reálisan igyekszem nézni ezt a dolgot. Nyilván nem fogok itt ülni,és a körmömet rágni idegességemben,és várok rá.Annál többet érdemlek,azt gondolom.És ha ez neki még mindig nem volt elég ahhoz hogy lépjen,akkor már nem tudom mi lesz neki elég.Semmi.A mostani utolsó találkozónk tényleg nagyon jól sikerült,ezért sem értem teljesen.De ha nem,hát nem. Sajnos ettől még kedvelem mint havert.És fogom is valószínű.
2019. jan. 15. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
De most is ùgy írsz,minta többesszámban beszélnél.Ezeket Te èrzed,nem Ő.Ezt kéne megérteni.Szerinted jól sikerült,szerinted lehetne tovább fűzn,és a többi.De szerinte nem.
2019. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő nem akar tőled semmi komolyat, te meg beképzeled magadnak a többit. Mindenki érti, téged leszámítva.
2019. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!