Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg lehet kérdezni egy férfitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet kérdezni egy férfitól, hogy nem e biszexuális, anélkül hogy elküldene a fenébe? Mármint én nő vagyok, csak gyanakszom.

Figyelt kérdés
Ismerkedem vele az interneten, már a találkozót tervezzük. Az a baj, ismerősek a képei, valamiért úgy emlékszem láttam őt már egy társkeresőn, ahol a bemutatkozóba bele volt írva hogy mindkét nemre nyitott. De már nem találom a profilt, és abban sem vagyok biztos hogy ő volt, vagy csak nagyon hasonlítanak egymásra. Illetve azt írta 3 éve nincs barátnője, az okokat pedig nem firtatta, elterelte a témát, szóval ez is gyanús. Megmondom őszintén, nekem ez kizáró ok lenne az ismerkedésre, én férfias, hetero férfit keresek. De fogalmam sincs hogyan kérdezhetnék rá erre, hiszen ha összekeverem valakivel, és hetero, az nagyon sértő lenne neki, és emiatt nem akarom hogy megszakadjon az ismerkedés, ha amúgy tévedek. Szerintetek?
2019. jan. 16. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Aha, tehát ha nem áll össze akármilyen jött-menttel, mert évekig nincs senkije, akkor csak biszex lehet. Kérlek, mesélj még! Jézusom.
2019. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Tőlem minden szívbaj nélkül megkérdezték nők, nem nagyon zavart.

"én férfias, hetero férfit keresek"


Egy meleg, vagy biszex pali nem feltétlenül kappanhangú, 50 kilós, és női ruhákban mászkál:

https://www.youtube.com/watch?v=UWOd1N-njlc

2019. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg, hogy nagy gond lenne e , ha Józsi haverod is jönne veled a talira...persze nincs mitől tartania, mert Józsi meleg....bár pont pár hete szakított a pasijával, és kicsit szomorú....:)

Na, ha Józsiról is elkezd kérdezni, akkor már tudod is....:)

2019. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rossz video, bocs, rohadt youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=PAIWcMrwBGA

2019. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg mert ez piszkálja a fantáziádat és fontos neked hogy milyen a beállítottsága mert te olyannal nem kezdenél aki biszex. Ez szerintem így teljesen jó és nem kéne rajta megsértődnie sőt még jól is hangzik mert te is komoly vagy..
2019. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Kérdezd meg. Normális ember nem veszi magára.

2. A 3 éve nincs barátnője pedig semmit nem jelent. Az évek óta randin sem voltam, és a minden másnap mással fekszem le közötti skálán bárhol lehet.

3. A heteró =/= férfias. Hogy ki melyik nemhez vonzódik nem jelent semmit, ahogy a szexuális szokásai sem.

2019. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!