Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jutottál túl a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jutottál túl a randin és léptél kapcsolatba?

Figyelt kérdés

1. Férfi vagy Nő vagy?

2. 1-10-es skálán hogyan értékelnéd a külsőd?

3. Hogyan ismerkedtetek meg?

4. Ki a beképzeltebb közetetek?

5. Kinek nagyobb a pofája?

6. Ki a viccesebb?

7. Kinek volt több kapcsolata?

8. Ki szerelemes/kötődik jobban a másikba?

9. Ki csókolt meg kit és mikor és hogyan?



2019. jan. 17. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Férfi

5

Munkahely

Talán egyikünk sem, én semmiképp.

Mindketten szolidak és távolságtartóak vagyunk talán én picit beszédesebb

Talán én

Neki biztosan

Én nagyon szerelmes vagyok de erről nem beszéltem..

Sajnos ez még nem történt meg :(


Nem tudom lesz e 2. randi. Remélem igen..

2019. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nő vagyok.

2. Nem tudnám számok alapján értékelni. Szeretem amilyen vagyok, nincs bajom a külsőmmel. Nyilván messze van a tökéletestől, de teljes mértékben elfogadom magam így. 8 mondjuk? Nem tudom mi alapján történik az osztályozás.

3. Az egyetemen egy fesztiválra való kitelepülést szerveztünk, és úgy voltunk vele, hogy akkor ismerjük meg egymást egy kicsit. Nagyon hamar megvolt az összhang.

4. Na ezt nehéz megmondani. Beképzeltnek konkrétan egyikőnket sem mondanám. Van önbecsülésünk rendesen, de úgy gondolom, hogy van is mire. Nagyjából egy szinten vagyunk ha egóról van szó.

5. Mindkettőnknek nagy ha kell. :D Ha valaki felidegesít vagy idióta úgy küldjük el az anyjába, hogy várja, hogy indulhasson.

6. Ebben is egy szinten vagyunk. Állandóan poénkodunk, mindkettőnknek különleges, morbid, perverz, tirpák humora van. Napi egyszer minimum mindig visítva nevetünk a mai napig.

7. Neki volt több. Én mindig hosszú távú, komoly kapcsolatokban voltam, nem volt sok partnerem. Illetve volt 10 év "előnye" az életkorából adódóan.. :D

8. Ezt nehéz megmondani. Az elején mindenképpen ő kötődött jobban, nekem több idő kellett, hogy halálosan szerelmes legyek. Mostanra szerintem nagyjából ugyan annyira szeretjük egymást.

9. Úgy fogalmaznék, hogy közös döntésen alapuló véletlen volt. :D Nem nagyon tudom hogyan történt, közel volt a szánk aztán csók lett belőle.

5 éve vagyunk együtt ha ez számít valamit.

2019. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Nő


2.6-7


3.Kozel lakunk egymashoz, ugyanabba a boltba jarunk :D latasbol ismertuk egymast. De bemutatkozas stb egy kozeli szorakozohelyen/kavezoban volt.


4.Mindkettonk egy bizonyos szinten ~tulzottan is~ buszke magara (muveszek vagyunk, de tok mas teruleten, a sajat geniuszunk megvan, na :D)


5.Nekem😊


6.Kb hasonlo a humorunk.(nagyon szr szoviccek, szarkasztikus, szaraz humor) A nagy arcunk miatt, persze azt gondoljuk, roppant viccesek vagyunk mindketten. -de valojaban, csak idegesitoek vagyunk.

Szoval, kulsos ember nem feltetlenul talalna, de ketten tok jol elszorakozunk.


7. Neki


8. Ez naprol-napra valtozik


9. O, engem. Se nem barat, se nem szerelem fazisban csak gyult koztunk a feszko,"veszekedtunk", merges volt ram..es paff, megtortent.

2019. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

41 éves nő

Koromhoz képest három gyerek után 8.

Badoon

Egyikünk sem

Talán nekem

Hasonló a humorunk

Nem tudom, csak a komolyakat meséltük el, a kalandokról csak futólag

Az elején egyértelműen én

Második randin, már nem volt rajtunk ruha, sose vágytam még úgy csókra.

2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Szerintem (és a külvilág szerint) 10/-100as a külsőm. Társkeresőn ismerkedtünk meg. Egyértelműen én vagyok a beképzeltebb és a nagypofájúbb (bár egyik se jellemző rám igazán, de mivel csak kettőnk között kell különbséget tenni, akkor mindkettőben "verem" - valójában mindketten elég önbizalomhiányosak vagyok, plusz introvertáltak) Szerintem ugyannyira viccesek vagyunk, de nem teljesen ugyanaz a humorunk. Nem tudom, ki szereti jobban a másikat - merem remélni, hogy mindketten ugyannyira. Ő nagyon ragaszkodik hozzám, én kevésbé mutatom ezt ki, de nagyon szeretem. Ő csókolt meg az első randinkon a Budai várban, elég rosszul, de azért élveztem.

Amúgy a harmadik randin jöttünk össze, én kérdeztem meg, hogy akkor együtt vagyunk-e vagy csak kavargatunk, és akkor mondta, hogy azt hitte, egyértelmű, hogy járunk, és megkérdezte, leszek-e a barátnője.

2019. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!